» 
»
 

Mide küçültme ameliyatı sonrası önce felç oldu sonra hayatını kaybetti

Aşırı kilolardan kurtulmak için mide küçültme ameliyatı olan Ebru Çoban önce mide kanaması ardından felç geçirmişti. 27 yaşındaki Çoban, Kocaeli’de tedavi gördüğü özel hastanede yaşamını yitirdi.

Ebru Çoban, Ankara’da bir hastanede mide küçültme ameliyatı olduktan sonra bir türlü sağlığına kavuşamamıştı. Önce mide kanaması ardından da felç geçiren 27 yaşındaki Çoban, 9 gün önce sevk edildiği ve tedavi altına alındığı İzmit ilçesindeki bir özel hastanede hayatını kaybetti.

Ağabeyinin mide küçültme ameliyatının başarılı geçmesi üzerine Ankara’da bulunan aynı hastanede mide küçültme ameliyatı geçiren ve evlendiği sıralarda yaklaşık 110 kilogram olan Ebru Çoban, operasyon sonrasında 70 kiloya düştü ancak bir türlü eski sağlığına kavuşamadı. Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrasında önce mide kanaması geçiren Çoban ardından da felç geçirdi.

Bir yıl süreyle tedavi gören Çoban, son olarak Toyotasa Acil Yardım Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmış ancak 9 gün önce Kocaeli’deki özel bir hastaneye ambulansla nakledilmişti. Çoban’ın vefat haberi ailesini ve yakınlarını yasa boğdu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *