» 
 

Miley Cyrus ile Liam Hemsworth düğün tarihini açıkladı

Dünyaca ünlü Miley Cyrus ile Liam Hemsworth çifti, inişli çıkışlı ilişkilerine son noktayı koydular. İkili bu sene Avustralya'da evleneceklerini açıklayarak haklarında çıkan ayrılık dedikodularını yalanladılar.

Oyuncu ve şarkısı 23 yaşındaki Miley Cyrus, 2012'de nişanlandığı 28 yaşındaki Liam Hemsworth ile bu yaz Avustralya'da evleneceklerini açıkladı. Son zamanlarda gündemden düşmeyen çalkantılı ilişkileri hakkında oldukça dedikodular çıkmaya başlamıştı. Uzatmalı nişanlılar yeniden alevlenen ilişkilerine ailelerinin de desteği üzerine yeni bir karar alarak, evlenmeye karar verdiler. Sahil düğünü yapmayı planladıklarını açıklayan Miley Cyrus, Liam Hemsworth ile 2008 senesinde Last Song film çekimleri sırasında tanışmışlardı. 2012'de nişanlandıklarını ilan eden çift bir dargın bir barışık olarak senelerdir yürüttükleri ilişkilerini evlenerek taçlandıracakları ve haklarında çıkan ayrılık dedikodularının yerine düğün dedikodularının çıkmasını yeğledikleri düşünülüyor.

Nisan ayında yaptıkları Avustralya ziyaretlerinde düğün mekanları bakan çift, gelinlik için de Fransız tasarımcı olan Simon Jacquemus'a tasarlatacağı söyleniyor. Bir kaynağa göre Miley Cyrus kendi düğününde beş kıyafet değiştirecek ve düğün teması pembe ağırlı olacak. Simon Jacquemus ise onun istediği ilginç 5 kıyafetin tasarımı ile uğraşacak. Ayrıca Miley Cyrus'un babası Billy Rap Cyrus kızını evlendirecek olmaktan büyük heyecan duyduğunu dile getirdi. Miley'in mutluluğundan dolayı ailesinin çok daha mutlu olduğunu söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *