» 
»
 

Milli Piyango yılbaşı çekilişi sonuçları canlı izlenebilecek

Milli Piyango 2017 yılbaşı özel çekilişinde amorti kazanan numaralar belirlendi. Saat 14:00 itibariyle başlayan çekilişte ise 100 bin lira altı ikramiye kazanan numaralar belli oldu.

Milli Piyango büyük ikramiyesi bu yıl 60 milyon lira. Ancak "Büyük ikramiye bana çıkmaz amorti çıkan numaralar hangileri" diye merak ediyorsanız işte 2017 Milli Piyongo yılbaşı özel çekilişinde amorti kazanan numaraları öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Amorti çıkan numaralar tam bilete 60 lira alacak.

YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİ 2017 SONUÇLARI

Toplam 2 milyon 950 bin 269 adet ikramiye dağıtılacak olan yılbaşı özel çekilişinde tüm biletlerin satılması halinde dağıtılacak ikramiye tutarı 348 milyon 180 bin lira. Çekilişte amorti ise 2 milyon adet dağıtılacak.

Milli Piyango yılbaşı çekilişi 2017 sonuçları yılbaşı çekilişi tamamlandığında online olarak sorgulanabilecek. Milli Piyango çekiliş sonuçlarını öğrenebilmek için sayfamızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Yılbaşı çekilişi 2017 kazanan numaralar ve amorti kazanan numaralar çekiliş devam ederken haberimizde yer alacak.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ CANLI YAYIN

Yılbaşı çekilişi için canlı yayın Milli Piyango internet sitesinde yayın başladığı anda izlenebilecek. 2017 yılbaşı özel çekilişi Milli Piyango İdaresi Ankara Kızılay'da bulunan hizmet binasında gerçekleştiriliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *