Mobil oyun Fallout Shelter artık bilgisayardan oynanabilecek

Geçtiğimiz yıl oldukça popüler olan mobil oyun Fallout Shelter, bilgisayarlardan oynanabilir hale getirildi. Ücretsiz oyunu oynayabilmek için bilgisayarınıza Bethesda Launcher indirmeniz gerekse de mobil oyuna alıştıysanız yabancılık çekmeyeceksiniz.

Geçen senenin en iyi mobil oyun ünvanını almaya layık görülen Fallout Shelter, bilgisayarsız oynayamam diyenler için sevindirici bir haber verdi. Sevilen oyunu Fallout Shelter’ı artık bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Üstelik sevindirici haber sadece bununla sınırlı değil. Bu keyifli oyun herhangi bir ücret ödemeden de oynanayabilecek.

Oyunu oynayabilmek için, Bethesda Launcher’ı indirmek zorunlu olsa da karşınıza çıkan zorluklar sizi yıldırmasın.Tek kötü yanı Steam, Uplay, Origin, Battle.net’i yükleyelim derken cihazlarımız her firmanın sahip olduğu programlar ile dolup taşıyor. Oyuna kayıtlı eski bir hesaba sahip iseniz giriş yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir hesaba sahip değilseniz öncelikle yeni bir kişisel hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesap işlemini hallettikten sonra ekranın sol üst köşesinde Fallout Shelter logosunu göreceksiniz.  Bilgisayardan oynanması mümkün olan oyunun kapladığı alan ise 1.24GB kadar. Sistem gereksinimlerinizde problem yok ise her türlü çalışabilen herhangi bir sistemde oyununuzu oynayabilirsiniz.

Fallout meraklısı iseniz oyunu mobil platformda oynadıktan sonra hiçbir yabancılık çekmeyeceğiniz garanti ediliyor. Çünkü bilgisayar versiyonu çıkan oyunun mobil platformdaki halinden pek de farkı olmadığı görülüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *