» 
 

Müge Anlı 10 Ekim son programında kan donduran olay

Müge Anlı İle Tatlı Sert’in 10 Ekim tarihli programında sosyal medyada canavar anne adı altında geçen görüntülerin muhatabı olan kadını arıyor. Bir uzmanında bulunduğu programla ilgili detaylar haberimizde…

Sosyal medyada hızla yayılan görüntüleri izleyen duyarlı vatandaşlar çocuğuna şiddet uygulayan kadının bulunması için polise şikayette bulunurken, Müge Anlı da yaşananlara sessiz kalmayarak bugünkü ( 10 Ekim) programında küçük bebeğine yastıkla uyguladığı şiddetin videosu sosyal medyada yayılan annenin peşine düştü. Programda canlı yayına davet edilen bir uzmanın görüşlerine de yer veren Anlı, bu anneyi bulmak adına izleyicilerinden yardım istedi.

Yayında kendi görüşlerini aktaran Çocuk İstismarı ve Soruşturma Uzmanı Gülhan Şişman bunu yapan kadının talimli olduğunu ve daha önce birçok kez bunu uyguladığını düşündüğünü ifade ederek, bunu yanı sıra bunu yapan kişinin de geçmişte yaşadığı önemli bir travma olduğunu düşündüğünü belirtti.

Görüntüleri sessiz olarak programda da gösteren Anlı, ihbarda bulunacak kişilere seslenerek, çocuk hala hayatta ise onu bu yaşadığı durumdan kurtarmak için bir an önce yardım istediğini, hiç bir çekince yaşamamasını, yayına bağlanmadan kimliğini gizli tutulmak kaydı ile ihbarı direk emniyet güçleri ile paylaşacağını vurguladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *