» 
»
 

Müge Anlı 11 Eylül: Raed Eşram cinayetindeki detaylar

ATV ekranlarının fenomen Müge Anlı İle Tatlı Sert bir kaybın daha bulunmasına ışık tutarak tuttu. Ailenin kayıp başvurusu ile incelemeye alınan dosyada, öldürüldüğü anlaşılan 8 yaşındaki Raed Eşram cinayetinde yaşanan son dakika gelişmeleri haberimizde…

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına katılarak kaybolan oğullarının bulunması için yardım isteyen aile ülkelerinde yaşanan iç savaştan kaçarak 2 yıl önce İstanbul'un Sultangazi İlçesindeki Cebeci Mahallesinde bir gecekonduya yerleştiklerini ifade etti. Geçtiğimiz Çarşamba günü evin 8 yaşındaki oğlu küçük Read, ailesine "Bakkala gidiyorum" diyerek evden çıktı. Ve bir daha kendisinden haber alınamadı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinin de polis ekiplerine destek verdiği arama çalışmalarında programa gelen telefon ve gördü tanıklarından edinilen bilgiler ışığında Read'ın kaybolmasında bir numaralı şüpheli olarak evlerinin karşısında oturan Asad Khan aranmaya başlandı. Afganlı komşu ile Read'ın birlikte kamera görüntülerine ulaşıldı. Akşam saatlerinde Ümraniye’de bulunan evinde gözaltına alınan Asad Khan cinayeti itiraf etti.

İtirafında küçük çocuğu şeker vereceği bahanesi ile kandırdığını anlatan katil zanlısı daha sonra küçük çocuğu elleriyle boğarak öldürdüğünü, cinayetin ardından elbiselerini çıkartarak bir çuvala koyduğunu ve ödünç aldığı el arabasıyla evden yaklaşık 700 metre uzaktaki çöp konteynerine attığını aktardı.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *