» 
 

Müge Anlı 17 Ekim programında 3,5 yaşındaki Irmak’ı arıyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert yine esrarengiz bir kaybın izini sürüyor. Manisa’da kaybolan Bilal-Suriye çiftinin küçük kızları Irmak Kupal kaçırıldı mı? Küçük kız nerede? Detaylar…

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde Cuma öğleden sonra evlerinin önüne oynarken kaybolan 3.5 yaşındaki Irmak Kupal’ın ailesi küçük kızlarının bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine başvurdu. Bir takım rahatsızlıkları bulunan küçük kızının sesini duyduğunu ifade eden anne yürüme probleminden dolayı uzağa gitme ihtimalinin olmadığını ifade etti.

Alaşehir’in Menderes Mahallesi Elmadağ Caddesi 2. Sokaktaki evlerinde otururlarken, küçük kızları Irmak oyun oynamak için evlerinin önünde bulunan sofaya çıkıyor. Başta içeriye sesi gelen küçük kızın bir süre sonra sesini duymamaya başlayan babası okuldan yeni gelmiş olan kızına kardeşine bakmasını söylüyor. Kardeşini bulamayan Ayşe koşarak eve dönüp durumu anne ve babasına haber veriyor. En son annesinin yeni aldığı ayakkabıları giymeye çalışırken görülen küçük kızdan bir daha haber alınamıyor.

Evin etrafında herhangi bir su kuyusu, dere ırmak gibi yerlerinde bulunmadığına dikkat çeken Anlı, bu yaş grubu çocuklar için 3 günün kritik süreç olduğunu belirterek o gün mahallede şüpheli bir durum gören duyan kişilerden yardım istediğini, bu konuda izleyicilerinden telefon beklediğini söyledi.

Diğer bir konu olan Tunç Boztepe ve Selda Grosse’nin kaybında yaşanan yeni gelişmelere de değinen Müge Anlı önelikle bir dönem bu konu hakkında yaptığı programlar boyunca elde edilen bilgileri genel hatları ile izleyicisi ile paylaştı.

Sonrasında da son yaşanan gelişmeler hakkında bilgi veren Anlı, 2012’de kaybolan Selda hanımın kimliği bağ evi yakınlarındaki baraj gölünde bulunduğunu açıkladı. Elde edilen son veriler doğrultusunda kayıp olarak aranan Tunç Boztepe ve Selda Grosse'nın araba ile beraber baraja atılmış olabilirler mi? sorusunu akıllara getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *