» 
»
 

Müge Anlı 20 Ekim 2016’da Himmet Aktürk’ün kan donduran itirafı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Ekim tarihli programında bir cinayet itirafı daha yaşandı. Manisa’da kaybolan Irmak Kupal’ın kaybı ile ilgili olduğu düşünülen Himmet Aktürk program esnasında cinayeti işlediğini kabul etti. İşte detaylar...

ATV ana haberde Himmet Aktürk'ün itirafında anlattıklarını paylaşan Müge Anlı, reklam arasında Aktürk'ü ekip arkadaşları ile birlikte kendi kulisine aldığını ve kendisine artık herşeyin ortaya çıkmaya başladığını ve itiraf etmesi gerektiğini söylediklerini ifade etti. Aktürk'ün başta itiraf etmemek için çok direndiğini belirten Anlı, nihayetinde suçunun itiraf ederek Irmak'ın kaybolduğu gün onu eve aldığını ve orada öldürdüğünü itiraf ettiğini açıkladı. Daha sonra Irmak'ı bir çöp konteynırına atan Aktürk, gece küçük kızı attığı yere tekrar gitmiş, ancak çöplerin alınmadığını görünce onu oradan çıkarıp sırtında taşıyarak bir bağ evine götürmüş ve oraya gömmüş. 

İtirafın hemen ardından stüdyonun kapısında hazır bulunan ekipler tarafından gözaltına alınarak olayın gerçekleştiği şehir olan Manisa Emniyet Müdürlüğüne teslim edilmek üzere polis aracına bindirilen Aktürk, gözaltına alınacağını anlayınca benim kapalı yer fobim var, beni polislere vermeyin gibi ifadeler kullandı.

14 Ekim Cuma günü Manisa Alaşehir’de ailesi ile yaşadığı evin bahçesinde oynadığı sırada kaybolan ve kendisinden bir daha haber alınamayan 3.5 yaşındaki Irmak’ın ailesi Müge Anlı’ya katılarak kızlarının bulunması için yardım talebinde bulunmuşlardı. Pazartesi günü canlı yayına katılan baba komşularının da kendisini yönlendirmesi ile Himmet Aktürk’ün konu ile ilgisi olduğunu düşündüğünü söyleyerek araştırmaların bu yönde ilerlemesini sağladı.

Himmet Aktürk’ü canlı yayına alan Anlı, sorduğu sorular karşısında Aktürk’ün verdiği cevapların çelişkili olduğuna dikkat çekmesine rağmen, Aktürk’ün ablası ile yapılan röportaj ve komşulardan gelen telefon dikkatlerin Irmak’ın anne ve babasının üzerinde yoğunlaşmasına neden oldu. Bu günkü (20 Ekim) canlı yayında Himmet Bey’in akşam oteline götürülürken sergilediği tavrı şüpheli bularak canlı yayın esnasında dikkati yeniden Aktürk’ün ifadelerine çeviren Anlı, çeşitli sorularla Himmet Aktürk’ün kafasını karıştırdı.

Rahmi Bey, Müge hanım, Şevki Bey’in soruları ile iyice köşeye sıkışan Aktürk, program reklama girdiği esnada ATV’nin resmi sitesinden paylaşılan habere göre daha fazla dayanamayarak Müge Hanım ve Rahmi Bey’le özel konuşmak istediğini söyleyerek arka tarafa geçip Irmak’ı öldürdüğünü ve cinayeti işlediğini itiraf etti…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *