» 
 

Müge Anlı 21 Ekim programda Himmet Aktürk’ün itiraf detayları

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet dosyası daha kapandı. Küçük kızın cansız bedenini arama çalışmaları devam etmekte. Müge Anlı 21 Ekim programında Irmak Kupal cinayetinin katil zanlısı Himmet Aktürk’ün itirafındaki detayları anlattı. İşte ayrıntılar…

14 Ekim Cuma Manisa Alaşehir’deki evinin önünde oynarken ansızın kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal’ın katil zanlısı Himmet Aktürk cinayeti itiraf etti. Esrarengiz kaybın işlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert Ekibinin titiz çalışmaları neticesinde dikkatleri Himmet Aktürk’ün üzerinde yoğunlaşmasını sağladı. Başarılı program yapımcısı Müge Anlı, Rahmi Öztürk ve Şevki Sözen’in zanlıya yönettiği sorular sayesinde Aktürk köşeye sıkıştırıldı.

20 Ekim tarihli program esnasında Müge Anlı ve Ekip arkadaşları Aktürk’ü kulise alarak Himmet Aktürk'ün cinayetini itiraf etmesini sağladı. İtirafı sonrası Bahçelievler ilçe Emniyet müdürlüğünde görev yapan polis ekiplerince gözaltına alınan Aktürk suçun işlendiği yer olan Manisa Emniyetine teslim edilmek üzere polis otosu ile yola çıktı. Bugünkü (21 Ekim) programında Türkiye’de bir fenomen haline gelen Müge Anlı, Aktürk’ün itirafının detaylarını paylaşacak.

Kulisde uzun süre birşey yapmadığını söyleyen Aktürk en sonunda çocuğu bir yere koyduğunu ama hatırlamadığını söylese de daha sonra Sarıgül tarafına bıraktığını açıkladı. Bahçeye çıkınca küçük kızı görüyor. İddiasına göre kız bahçeye geliyor. Sonra evine götürüp cinayeti gerçekleştiriyor. Sonra bahçedeki çuvallardan birine koyuyor ve bir süre evde bekletiyor. Daha sonra evlerin arandığınduyunca panikliyor ve çocuğu hurda arabasına koyup o civardaki bir konteynıra atıyor. Ve eve geri dönüyor. Bakkala gidip sucuk alıp eve geri dönüyor ve yemek yiyor. 

Aktürk gece çöp kutusuna geri dönüyor attığı cesede bakmak için ve çöplerin alınmadığını fark edince çocuğu sırtına alıp araştırmaların tam ters yönünde üzüm bağlarının olduğu yaklaşık 3 dönümlük bir alana çuvaldan çıkararak elleri ile gömdüğünü anlattı. Sonrasında eve dönen katil zanlısı evde temizlik yapıyor. Bahsi geçen ve cinayetin işlendiği esnada serili olan pembe battaniyeyi temizleyip katlayıp kenara koyduğunu anlattı.

Google Map'in yeni uygulaması ile geçmiş oladuğu sokakları Tatlı Sert ekibine gösteren Aktürk, zaman zaman fenalaşmış gibi davranarak beni polise vermeyin diyor. Müge Hanım'ın profesyonel davranışları ile sakinleşmesi sağlanan Aktürk, çocuğu gömdüğü yeri gösterdi. Yaşanan gelişmeleri anlatırken acısı yüzünden anlaşılan Müge Anlı, Aktürk'ün haksız yere suçlandığını söyleyen mahalle halkınada serzenişte bulundu.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *