» 
»
 

Müge Anlı 21 Ocak: Şaver Cindi ’nin katili yakalandı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Ocak yayını sonrasında ,11 yıldır Şaver Cindi cinayetinin katil zanlısı olarak arana Fikret Cindi Bursa’da saklandığı yerde güvenlik güçleri tarafından yakalandı. Ayrıntılar haberimizde…

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, yine bir başarıya imza attı. 2017 yılından bu yana Şaver Cindi’nin kail zanlısı olarak aranan Fikret Cindi yakalandı. Samsun’nun Kavak ilçesinde yaşanan cinayette iddialara göre, Şaver Cindi'nin evinde yangın çıkıyor. Durumu fark eden komşularının haber vermesi üzerine bölgeye gelen itfaiye ekipleri, Cindi’yi ağır yaralı olarak evden çıkarıp tedavi için hastaneye sevk etti.

Hastanede yapılan tedavilere rağmen hayatını kaybeden Şaver Cindi’nin vefatından önce verdiği ifadelerde, olay günü eşinin namaza gitmesinin ardından kapının kaldığını içeriye akrabaları olan Fikret Cindi’nin girdiğini ve kendisinden para istediğini söyledi. Kendisinde para olmadığını söyleyen yaşlı kadın, Fikret Cindi tarafından darp edilerek parası gasp edildi. Sonrasında evin içerisinde yanıcı bir madde döktüğü düşünülen Fikret Cindi, evi ateşe vererek ola yerinden kaçtı.

Fikret Cindi, Müge Anlı ve tatlı sert programına gelen izleyici telefonları sonrasında emniyet güçlerince Bursa’da yakalandı. Yakılarak öldürülen Şaver Cindi'nin katil zanlısı olarak gözaltına alınan Fikret Cindi’nin farklı şehirlerde işlediği 6 suçtan dolayı da yakalama kararları olduğu öğrenildi.

Müge Anlı programında Türkiye'nin kanını donduran cinayet davasına geniş yer verirken, kendilerine gelen telefonlarda birçok kişinin olayın yaşandığı köye yakın mevkilerde yine yakılarak öldürülen başka cinayet olaylarının da yaşandığını aktardı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *