» 
»
 

Müge Anlı 24 Ocak: Pınar Kaynak’ ı kim, neden öldürdü?

ATV ekranlarının soluksuz izlenen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert, esrarengiz bir cinayetin izini sürüyor. Trabzon’da yaşanan vahşi cinayette hayatını kaybeden Pınar Kaynak neden öldürüldü? Detaylar haberimizde… 24 Ocak 2020

Alınan bilgilere göre, Pınar Kaynak 2017 yılında Trabzon merkeze bağlı Çukurçayır Mahallesinde katlediliyor. Aradan geçen 3 yılın ardından cinayet zanlısı olarak yargılanan 2 kişinin şartlı tahliyeyle serbest bırakılmasının ardından Müge Anlı’ ya başvurdu. Canlı yayına katılarak, kızının vahşice öldürüldüğünü aktaran baba bilgi sahibi kişilere seslenerek katil ya da katillerin bulunması için yardım istedi.

Bir çocuk annesi olan 24 yaşındaki Pınar Kaynak’ın cansız bedeninin bulunduğu yerde jandarma tutanaklarına göre, birçok boş alkol şişesi, sigara izmariti ve bıçak bulundu. Ayrıca otopsi raporuna göre de elleri zincirle bağlı olarak bulunan genç kadının, boğazının ise kot pantolon ile sarıldığı göğsünün sol kısmından bıçaklandığı ve başının taşla ezildiğini belirlendi.

Pınar’la birlikte o gece dışarıda olan Tuğba, Arın’la Pınar’ın arasında bir yakınlaşma hissetmediğini olayın yaşandığı gece erken saatlerde Nuri, Arın ve Pınar’ın yanlarından ayrıldığını, ertesi gün ise Arın’la konuştuğunda Pınar’ın da o gece bağırıp çağırarak yanlarından ayrıldığını söylediğini ifade ediyor. Oysa Arın veridiği ifadelerde kavgadan hiç bahsetmiyor.

Müge Anlı ile tatlısert 24 Ocak tarihli yayında canlı yayına bağlanan Pınar'ın yakın arkadaşı Şafak hanım, Pınar'ın erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Murat tarafından darp ettiğine şahit olduğunu ifade etti. Pınar'ın alkol almak istediğinde alkol aldığı kişinin evinde kaldığını ifade eden Şafak hanım, Pınar'ı doğru yolu göstermek adına çok çaba sarf ettiğini ancak herhangi bir sonuç elde edemediğini aktardı. Müge Anlı, konuyla ilgili çok sayıda telefon geldiğini ve bunların arasında en dikkat çekici olanlardan birinin Pınar'ın 13 yaşındayken annesinin erkek arkadaşı tarafından cinsel istismara maruz kalması olduğunu ifade etti.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *