» 
 

Müge Anlı 25 Ekim’de Fulya Özdemir’den acı haber

Müge Anlı ile Tatlı Sert bir 25 Ekim tarihli programında bir esrarengiz kayıp dosyasını daha kapattı. 27 Ekim tarihli yayında ise Fulya Özdemir'in anne ve babası kızlarının öldürüldüğü güne kadar olan süreçte nasıl yaşam sürdüğü hakkında bilgiler aktardı...

İsviçre’de yaşamakta olan baba kendisine gelen bir telefon üzerine Türkiye’ye dönerek kızını aramaya başlamış, gereçli mercilere kayıp başvurusunda bulunmuştu. Kızı ile ilgisi olduğu düşünülen bir takım kişilere ulaşan baba kızı ile ilgili herhangi bir ize ulaşamayarak Müge Anlı ile tatlı Sert ekibine başvurmuştu. Dünkü yayının ardından kayıp genç kızla ilgili önemli gelişmeler yaşandı. İşte ayrıntılar…

27 Ekim tarihinde canlı yayına katılan Fulya'nın anne kızının hayatı boyunca sigara kullanmadığını, uyuşturucu içen insanlara acıyarak baktığını ifade etti. Atilla'yı daha önce gördüğünü ifade eden anne kızını koruması için yavru köpek almaya gittiklerinde tanıştığını belirtti. Kızının köpeği eğitebilmek adına Atilla ile samimiyeti ilerlettiğini vurgulayan anne kızının çok zeki ancak saf biri olduğunu anlattı. Baba ise kızının günlüğünde öldürüldüğü gün 15 olan Ekim'de bugün hesaplaşma günü yazdığını ve aynı zamanda bir arkadaşına benim bu gün yanlız kalmamam gerektiği şeklinde bir mesaj attığını ifade etti. 

Yayın sonrası o bölgede yaşayan kişiler ormanlık alandan kötü kokular geldiği ihbarında bulunması üzerine Jandarma ekipleri akşam ormanlık alanda arama çalışmalarına başlıyor. Lojman olarak bahsi geçen evin yanında buluna ormanlık alanda yapılan aramada genç kızın cansız bedeni battaniyeye sarılı halde bulunuyor. Daha sonra bu cinayetle ilgisi olduğu düşüncesi ile aranan Atilla Makta’nın Lüleburgaz’da olduğu ihbarı ile düzenlenen operasyonda orada Makta anneannesinin evinde yakalanarak sorguya alınıyor.

İtirafına göre Fulya ile 6 aylık sevgili olduklarını daha sonra araya mesafe koyduğunu son iki aydır da sürekli kavga ettiklerini o gece de Fulya ile kavga ettiklerini ve kendisine ağza alınmadık küfürler ettiğini o nedenle de kendisini öldürerek battaniyeye sararak ormanlık alana attığını itiraf ediyor.

Lüleburgaz’da iki kişiyi yaralayıp, birinin ölümüne sebep olan Makta, Fulya Özdemir’i öldürdükten sonra geriye dönüp hayatta kalan diğer kişiyi de öldürmeyi planlıyor. Ve yine ifadesine göre eğer yakalanmasaydı İstanbul’da yaşamakta olan eski eşini de öldürmeyi planladığını ifade ediyor. Sorgusu tamamlanan zanlı sağlık kontrolünün ardından savcı huzuruna çıkarılarak ifadesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *