» 
 

Müge Anlı 27 Eylül programında 29 yıllık hasret son buldu

Yıllar süren hasretlere son veren Müge Anlı İle Tatlı Sert ekibi bir ilke daha imza atarak Şengül Çalparmak’ı 29 yıldır aradığı oğlun Ufuk’la canlı yayında buluşturdu. İşte detaylar…

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına ailesini bulmak için başvuran Cüneyt Yılmaz’ın hayat hikayesini dinledikten sonra bu benim oğlum diyerek yayına katılan Şengül Çalparmak, telefona bağlanarak 29 yıl önce kendi isteği dışında verilen oğlunun nasıl kaybolduğunu anlattı.

Hikayeyi Şile’den izleyerek programa gelme kararı alan Ayşe Efe programda Cünety’in Şengül hanımın oğlu olmadığını asıl oğlunu tanıdığını söyledi. Ayşe hanım Şengül Hanım’ın anlattığı hikaye ile bir arkadaşının yeğeninin evlatlık alınma hikayesinin birebir örtüştüğünü söyledi. Bu bilgiler ışığında harekete geçen ekip verilen adrese giderek Şengül hanımın oğlu olduğu iddia edilen kişiye ulaştı. Karşılıklı olarak bilgilerin doğrulanması ile bulunan kişinin Şengül hanımın oğlu olduğunun onaylanmasından sonra, telefonla konuşturulan anne oğul, bugün (27 Eylül) canlı yayında buluştu.

Kendisini büyüten annesi ile programa katılan Ufuk ve Şengül Hanım 29 yıl sonra alkışlar ve gözyaşları arasında birbirlerine kavuştu. Programda çok heyecanlı oldukları gözlemlenen anne oğulun yayın süresince elleri hiç ayrılmadı. 7 yaşında evlatlık olduğunu öğrendiğini ifade eden Ufuk bey, o dönemde çok zorlansa da zaman içerisinde durumu kabullenip, bir dönem annesini kendisinin de annesini aradığını ancak ulaşamadığını anlattı. Ufuk bey bundan sonra her ikisinin de annesi olduğunu ve artık ayrılmayacaklarını ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *