» 
»
 

Müge Anlı 28 Kasım programında önemli gelişmeler yaşanıyor

Gaziantep’te öldürülen üç kardeşin cinayetinin aydınlatılması için hummalı bir çalışma içerisine giren Müge Anlı İle tatlı sert programı 28 Kasım’da olayla ilgili önemli gelişmeler yaşandı. Üç kardeşin katili kim? Cinayet neden işlendi?

Son programda öldürülen Mervan’ın çalıştığı çiftliğin ortaklarından Burak Bey telefonla bağlanarak olayın yaşandığı gün Mervan’ın kendisine mesaj atarak ahırda bulunan hayvanların 69 tane olduğunu bildirdiğini ifade etti. Bunun üzerine Burak Bey Mervan’a rakamın 70 olması gerektiğini gidip bir saymasını istediğini yazdığını ifade etmişti.

Müge Anlı devlete ait bir kurum vasıtası ile alınan bu hayvanların ektik olmasının mantıklı olmadığını bunun neden teslim alırken kuruma bildirilmek yerine aradan geçen bir hafta sonrasında sayıldığını sordu. Burak Bey hata yaptıklarını kabul ettiğini ama bir sorun çıkacağını düşünmediklerini söyledi.

28 Kasım tarihli yayında stüdyoya konuk olarak katılan Burak Bey, burada en büyük hatalarının hayvanları saymamak olduğunu yineleyerek, bu ticarette sayıdan çok alınan kilonun baz alındığını ifade ederek sayıyı önemsemediklerini kaydetti. Mervan'la son konuşan kişi olan Burak Bey yedi saniyelik konuşma süresinde kendisine sadece "Yetiş abi baskın var" dediğini ifade etti.

Müge Anlı olay sonrasında Mervan'ın bulunamayan telefonuna dikkat çekerek, bu cinayetin sırrının o telefonun bulunması ile çözülebileceğini düşündüğünü söyledi. Olay gününü şematik olarak yeniden değerlendiren Anlı, lojmanda yemek sofrası hazır iken Mervan'ın hayvanları yemlemeden yemeğe gitmesinin mantıklı olmadığını ayrıca Mervan'ı gören hayvanların yemlenmemesi üzerine gürültü çıkarmaları gerektiğini hayvanları yemlenmesinin o saate kalmış olmasının normal bir durum olmadığını kaydetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *