» 
»
 

Müge Anlı 28 Ocak: Pınar Kaynak’ ın katili kim?

ATV ekranlarının başarılara doyamayan programı Müge Anlı ile tatlı sert Trabzon’ da üç yıl önce işlenen Pınar Kaynak cinayetinin katillerini arıyor! Genç kadını kim ya da kimler neden katletti? İşte ayrıntılar…

Faili meçhul cinayetlerden, esrarengiz kayıplara, evlilik vaadiyle kandırılanlardan, haksızlığa uğrayanlara kadar birçok mağdurun sesi olan Müge Anlı ile tatlı sert şimdide vahşi bir cinayete kurban giden Pınar Kaynak’ın katil ya da katillerinin peşinde. Pınar Kaynak üç yıl önce Trabzon’un Çukurçayır Mahallesinde katledilmiş olarak bulunuyor.

Olay yeri ve ceset üzerinden yapılan araştırmalar neticesinde açılan davada 2 kişi yargılanmaya başlıyor ancak, kişiler üzerindeki örneklerin olayla örtüşmemesi neticesinde bu 2 kişi serbest bırakılıyor. Bugün gelinen noktada Tatlı sert programına gelen ihbar telefonlarının da yönlendirmesiyle olay yeniden inleme altına alınıyor.

28 Ocak tarihli yayına katılarak bildiklerini anlatan Pınar’ın yakın arkadaşı olayın seyrini değiştirecek önemli açıklamalarda bulundu. Pınar ve Murat’ın sevgili olduklarını ifade eden Pınar’ın arkadaşı, Pınar’ın yaşayabilmesi için gerekli olan tüm ihtiyaçlarını Murat’ın karşıladığını aktardı. Pınar'ın diğer bir arkadaşı olan Tuğna'nın da aralarında bir ilişki olmadığını öne sürdüğü Murat'la sevgili olduklarını bildiğini söyledi. Öte yandan olay yerinde görüldüğü iddia edilen aracın sahibi olduğu düşünülen Neşat’ın da Murat’ın yakın arkadaşı olduğu ve hapse girmeden önce Pınar’ı bu kişiye emanet ettiği öğrenildi.

Yayına bağlanan bir kişi olayın yaşandığı gece Pınar Kaynak’ın ağlayarak yürüdüğünü sonradan arkadan bir araç geldiğini ve zorla arabaya bindirerek yola devam ettiğini gördüğünü aktardı. Yaşanan olayın aile meselesi olduğunu düşündüğü için müdahale etmediğini ifade eden görgü tanığı, kendisinin de Kaynak’ın arabaya bindirildiği yere 50 metre mesafede olduğunu ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *