» 
»
 

Müge Anlı 31 Ocak: Pınar Kaynak neden öldürüldü?

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı İle tatlı sertte Pınar Kaynak cinayetiyle ilgili kan donduran bilgilere ulaşmaya devam ediyor. Trabzon’da ormanlık bir alanda cansız bedeni bulunan Pınar Kaynak'ı kim neden öldürdü? Ayrıntılar haberimizde…

Trabzon’da 3 yıl önce vahşice öldürülen 23 yaşında bir çocuk annesi Pınar Kaynak cinayeti yeniden mahkeme salonlarına taşındı. Cinayetin işlendiği dönemde elde edilen verilerle tutuklanan 2 kişinin delil yersizliği dolayısıyla şartlı tahliye edilmesinin ardından Kaynak’ın babası Müge Anlı ile tatlı serte başvurdu.

Konunun yayında ele alınmasıyla yeniden gündeme gelen cinayette yeni görgü şahitlerine ulaşılınca dosyanın seyri değişmeye başladı. Canlı yayına katılan bir görgü şahidi Kaynak’ın cinayet günü gece 23.00 sularında zorla bir arabaya bindirildiğine şahit olduğunu aktardı. Mahkeme sunulan dava dosyasını titizlikle inceleyen Müge Anlı ise dosyadaki eksikliklere dikkat çekerek eldeki verilerin yeniden incelenmesi gerektiğini belirtti.

Yayına bağlanan bir görgü şahidi saat 23.30 sularında işten çıktıktan sonra sarhoş bir bayanın trafoda oturduğunu gördüğünü başıma bir iş açarım diyerek korktuğu için yoluna devam ettiğini aktardı. Evine doğru yol alırken yolda karşılaştığı iki kişi aracına aldığını aktaran bilgi şahidi, bu kişilerin sarhoş bayanı görüp görmediğini sorduklarını, kendilerinin de bayanı görüp konuştuklarını söylediklerini aktardı. Görgü şahidinin yayın öncesi verdiği röportaj olayın akışını farklı şekilde anlattığını ifade eden Müge Anlı, ismini yayında vermek istemeyen kişiye teşekkür ederek bu kişinin yetkililer tarafından ifadeye alınması gerektiğini vurguladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *