» 
 

Müge Anlı 4 Ekim programında önemli gelişmeler yaşandı

Canlı yayında gelen cinayet itirafları, ile televizyonculuk tarihinde ilklere imza atan program Müge Anlı İle Tatlı Sert 4 Ekim programında yine sürprizlerle dolu. Ayrıntılar haberimizde…

Hasan - Dilek Demirörs çiftinin bebeklerini kendilerinden zorla aldığını iddia eden Erşan ailesi kızlarını geri almak için yardım talebi ile Müge Anlı’ya başvurdu. Bugün (4 Ekim) canlı yayında karşılıklı suçlamaları kabul etmeyen Erşan - Demirörs çifti yüzleşiyor. Dilek Erşan Defne bebeği annesinin isteyerek kendisine verdiğini söylerken, Yüksel hanım bebeğinin kandırılarak kendisinden alındığını ifade etti.

Defne bebeğin kimin yanında kalacağı sorununa cevap arayan Müge Anlı konuya dair önemli noktalara değinerek bebeği doğuran anne Yüksel Hanım’ın doğruyu söylemesini sağladı. Yüksel Hanım başta rıza göstererek verdiğini sonrasında ise bebeğin kendisinden gizlenmeye başladığını açıkladı. 

Yayında gerçeklerin ortaya çıkması için konuşacağını ifade eden bir diğer kardeş Fatma Hanım, bu olayı kendisine ilk açtıklarında kesinlikle istemediğini ancak kardeşlerinin kendisini dinlemeyerek kendi aralarında çocuğu alıp verdiklerini, doğuma beraber gittiklerini ve her iki ailenin de durumdan haberdar olduğunu anlattı.

Müge Anlı program boyunca ailelerin Defne'nin ptikolojisini düşünerek birbirleri ile anlaşması gerektiğini ve bu şekilde çocuğu birlikte büyüterek sağlıklı bir birey olmasını sağlamalarını tavsiye etti. Orta yol bulmak isteyen Anlı, Yüksel Hanım'ın kızını görmesi için Defne'yi yayına aldığı sırada Yüksel hanım fenalık geçirdi. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *