» 
 

Müge Anlı 5 Ekim’de Yasemin Tufan bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bugün ( 5 Ekim) Yasemin Tufan’ın esrarengiz kaybının peşine düşüyor. Yasemin Tufan öldü mü? Hayatta mı? Ayrıntılar haberimizde…

Dünkü yayında Tamer Bey ablasına seslenmişti. Bu seslenişi üzerine bugün yayına katılan Tamer Bey, ablasının kendisini arayarak iyi olduğunu söylediğini, sonrasında yeğeninin kendisine mesaj atarak helal olsun kardeşini arıyorsun yazdığını kaydetti. Canlı yayına bağlanan Yasenin Hanım,oğlu yüzünden evi terk ettiğini oğlunun da parasız kaldığı için buna başvurduğunu ancak kendisinin yaşananlardan haberi olmadığını, haberi olsaydı buna asla izin vermeyeceğini açıkladı. Sonrasında yeğen Burak'da yayına başlanarak yaptıklarından pişman olduğunu ve herkezden özür dilediğini söyledi.

Oğlu tarafından sahte ölüm raporu düzenlenerek kardeşi Yasemin Tufan’ın öldüğü haberini alması ile harekete geçen Tufan’ın kardeşleri, Yasemin Hanım’ın bulunması için Müge Anlı’ya başvurdu. Bu ilginç konuyu mercek altına alan Anlı’nın ekibi, kardeş Tamer Tufan’ın ellinde bulunan ölüm raporunda adı geçen doktorların Taksim Eğitim Araştırma hastanesinde görev yapmadığını ve Yasemin Tufan’a İstanbul ve Ankara’da ait herhangi bir ölüm raporunun bulunmadığını ortaya çıkardı.

Tamer Tufan, Burak’a oyun oynadıklarını eğer cenazeyi Ankara’ya getirirse kendisine 1000 Euro vermeyi teklif ettiklerini, Burak’ın da bunu kabul ettiğini parayı hesabıma yatırın demesini kabul etmeyip gel elden verelim dedikleri için Burak’ın cenazeyi Ankara’ya getirmeden İstanbul’a defnettiğini ifade ettiğini söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *