» 
»
 

Müge anlı 6 Şubat: Fahira Kara bulundu mu?

Müge Anlı İle Tatlı Sert 6 Şubat yayınında tüm dünyanın heyecanla takip ettiği Fahire Kara olayındaki yeni gelişmeleri izleyici ile paylaşıldı. İşte 90 haccında yaşanan izdihamda öldüğü sanılan ancak hayatta olduğu öğrenilen Hacı Fahire kara olayında yeni gelişmeler…

Müge Anlı İle Tatlı Sert 6 Şubat’ta açıklanan çok önemli gelişmelere göre Fahire Kara'nın evinin nerede olduğuna kadar tüm bilgilerin ellerine ulaştığını ifade eden Müge Anlı, kutsal topraklarda bulunan bir arkadaşının kendisine aktardığı bilgilere göre Fahire Hanımın orada 2 oğlu, 1 kızı olduğunu, oğullarının birinin devlette çalıştığını, kızının orada bir Türk ile evlendiğini, Fahire Hanım'ın kendisinin arandığından haberdar olduğunu hatta çocuklarının resmini internetten bakarak gördüğünün öğrenildiğini kaydetti.

Kendisine ait bilgilerin hepsinin doğru olduğunu ifade eden Anlı, kendisinin arandığından haberdar olan Fahire Kara'nın arandığını öğrenmesinin üzerine hiç dışarı çıkmadığını, yapılan haberler dolayısı ile babalarının asılacağını düşünen çocuklarının kendisine baskı yapmasından dolayı dışarı çıkmasını istemediklerini açıkladı. 

Ayrıntılar birazdan…

FAHİRE KARA NASIL KAYBOLDU?

Fahire Kara, 1990 yılında 12 çocuğunu Türkiye’de bırakarak eşi ile birlikte Hac vazifesini yerine getirebilmek adına kutsal topraklara gitmiş, orada şeytan taşlamadan dönen hacıların tünelden geçerken yaşadıkları facia esnasında eşi ile ayrılarak yaralanmıştır. O günden sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Kara, ailesi tarafından öldüğü düşünülerek yası tutulmuştur.

Aradan geçen 26 yılın ardından annelerinin yaşadığına dair aldıkları bir duyumla Müge Anlı’ya başvuran aile programa gelen birçok ihbar neticesinde annelerinin yaşadığına emin olmuştur. Yayında alınan bilgileri ihbar kabul eden yetkililerin de arama çalışmalarına katılması ile soruşturma genişledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *