» 
 

Müge Anlı 7 Ekim yeni gelişmeler! Hakan Esen öldürüldü mü

26 Mayıs gecesi kaybolan Hakan Esen’in başına ne geldiğinin araştıran Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi 7 Ekim canlı yayında Veli Bey ile ilgili bilgi sahibi olan kişileri konuk ediyor. Hakan Esen nerede? İşte detaylar…

Hakan Esen’in kaybolduktan bir süre sonra yanmış ve kopmuş halde bacağı bulunmuş, bir daha da ne kendisinden nede bedenine ait diğer uzuvlarla ilgili bilgi alınamamıştı. Ailesi Hakan Esen’in bulunması için Müge Anlı’dan yardım isteyerek yayına katılma kararı aldı. Dünkü programda ipuçlarının peşine düşen Tatlı Sert ekibi Veli Erol’a ait tarlaya giderek kazı yapıldığı iddia edilen tarlada incelemeler yaptı.

Bugün (7 Ekim) yayınlanan programa Veli Bey tarafından dolandırıldıklarını iddia eden kişiler nasıl dolandırıldıklarını anlattı. Anlatılanların ışığında define için yapılan kazılarda patlama tehlikesinin bulunduğu bilgisi üzerinde duran Müge Anlı, Hakan Eser’in başına böyle bir durumun gelmiş olabileceğini ifade etti. Define işi ile uğraştığı iddia edilen Veli Bey’in Eser’in kaybı ile ilgili olarak bilgi sahibi olduğu düşünülüyor.

Kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmeyen Veli Erol, ısrarla gelen kişileri tanımadığını define aranması ya da kayıp olarak aranan Hakan Eser’in kaybı hakkında hiçbir bilgisi olmadığını söylüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *