» 
»
 

Müge Anlı acılı aileyi teselli ederken gaf yaptı! Hiç değilse ölüsüne ulaştık

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına, hac sırasında kaybolan babalarını bulmak için başvuran acılı aile, babalarından gelen kötü haberi Müge Anlı'dan "Hiç değilse ölüsüne ulaştık" sözleri ile aldı. Başarılı sunucu Müge Anlı'nın hacda kaybolan babalarını arayan acılı aileyi teselli etmeye çalışırken sarf ettiği sözleri tepki çekeceğe benziyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, hac sırasında kaybolan 85 yaşındaki Bekir Sevinç ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Başarılı sunucu Müge Anlı, son dakika gelişmesini Bekir Sevinç'in ailesine ve ekran başındaki izleyicilere dile getirirken ilginç bir gafa imza attı.

Hacda kaybolan babasını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran oğlu, "Babam Bekir Sevinç, Nevşehir kafilesi olarak Kayseri Hava Limanından hacca giden kafileydi. Babam gitti ancak bize sadece valizi döndü" gibi ifadeler kullandı. Canlı yayında kayıp Bekir Sevinç ile ilgili son dakika gelişmesini aktaran Müge Anlı, Bekir Sevinç'in 20 kişilik morgda olduğunu söyledi.

Acılı aile ile aldığı bilgileri paylaşan Anlı, aileyi teselli etmeye çalışırken ilginç sözlerde bulundu. Müge Anlı, "Ölmüş olacak ama en azından cenazesine ulaşacaksınız. Bu da güzel bir gelişme... Gidilecek bakılacak, inşallah onlardan birisidir. Şimdi cenazesi bulunacak" gibi ifadeler kullandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *