» 
»
 

Müge Anlı Adana’da mezarlıkta öldürülen 3 gencin katilini arıyor

ATV ekranlarında milyonların sesi olmaya devam eden Müge Anlı 3 Şubat programında yine bir cinayet dosyasını aralıyor. Adana’da bir mezarlıkta infaz edilen 3 arkadaşın katili arayan Müge Anlı ve Tatlı sert Ekibi olayda gözden kaçan ayrıntılara dikkat çekiyor…

Adana Yüreğir'de Alihocalı Mahallesi'ndeki mezarlıkta 9 gün önce 32 yaşındaki Ufuk Altun, onun muhasebesini tutan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Refik Bingül ve Ufuk Bey’in arkadaşı 32 yaşındaki Esen Binen öldürülmüş olarak bulunuyor. 3 gencin aileleri Müge Anlı İle Tatlı Sert programına başvuruda bulunarak katil ya da katillerin bulunması için yardım istedi.

3 Şubat tarihli yayına katılan Ufuk Altun'un babası Fahri Bey, kendisi hakkında ortaya atılan iddiaları reddederek, bahis geçen bayan ve oğluna maddi anlamda yardım ettiğini, bayanında kendisinin çamaşırlarını yıkayıp temizlik yaptığını ancak aralarında herhangi ilişki olmadığını kaydetti. Fahri Bey, çevreden gelen tepkilerin önüne geçmek için adı geçen Suriyeli bayanla evli olduklarını söylediklerini ifade ederek, aralarında nikah ya da herhangi bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı.

2 Şubat tarihli yayına katlan aile olayın olduğu gece Eser’in annesini eve bıraktıktan sonra yarım saate kadar geleceğini söylediğini, yanında arkadaşı Ufuk olduğunu, evden çıktıktan sonra yeğenlerine döner getirdikten sonra yeniden gittiğini ve bir daha kendilerinden haber alınamıyor.

Yayına gelen isimsiz bir telefonda öldürülen üç kişiden birinin 2 senedir evli ve Suriyeli bir kadınla ilişkisi olduğu için kadının kocası tarafından öldürüldüğü iddia ediliyor. Anlı’da bu telefon üzerine bölgede yayılan bir dedikoduya değinerek, Ufuk Bey’in babasının 2 yıldır Suriyeli bir kadınla beraber yaşadığı ve onların arasında yaşanan bir münakaşadan bahsedildiğini ifade etti.

Refik B.’nin bir yakını olayın olduğu gün Refik’in annesini arayarak Ufuk ve Eser abilerle yemek yiyeceğim diyerek telefon açtığını, annesinin de oğlunun eve gelmemesi üzerine polise başvurarak cinayeti haber aldığını ifade etti. Telefonda aldıkları duyumları da açıklayan Ufuk’un babasının yaşadığı yasak aşkı anlatarak Ufuk ve babasının da bu olayla ilgili Suriyeli kadın tarafından tehdit edildiğini öğrendiklerini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *