» 
»
 

Müge Anlı aranan 12 yaşındaki Bilal Aktekin'i kim öldürdü?

Müge Anlı İle tatlı sert 1 Mart tarihli yayından 20 Şubat’tan bu yana kendisinden haber alınamayan Bilal Aktekin’den acı haber geldiğini açıkladı. Kuyuda ölü bulunan küçük çocukla ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.... Bilal kuyuya kendi mi düştü? Yoksa atıldı mı? İşte ayrıntılar...

Müge Anlı esrarengiz kayıpları bulmaya, faili meçhul cinayetlere ışık tutmaya devam ediyor. 23 Şubat tarihli yayında yine küçük bir çocuğun kaybı ile ilgili detayları paylaşarak izleyicisinden yardım beklediğini ifade eden Anlı, Mardin’de kaybolan Bilal Aktekin’in ailesini yayına konuk ederek bilgi paylaşımında bulundu.

Mardin Midyat ilçesinde bulunan Kayalıpınar mahallesinde ailesi ile yaşayan Bilal Aktekin 20 Şubat sabahı okula gidiyor. Sonra birkaç arkadaşı ile okuldan kaçıyor. Okul idaresi de durumu aileye bildiriyor.

Abla Bilal’i bahçede görüyor ve sesleniyor ancak Bilal hemen eve gelmiyor. Bu esnada ailenin aktardığı bilgilere göre mahallede 46 plakalı kapalı kasa Transit bir araç züccaciye ürünleri satmak için mahallede dolandığını ve bu araç sahibinin bilgi sahibi olabileceğini düşündüklerini ifade ediyor.

Bilal Aktekin ölü bulundu!

24 Şubat'ta canlı yayın esnasında acı bir haber aldığını belirten Müge Anlı, reklam sonrasında günlerdir aranan 12 yaşındaki Bilal'in su kuyusunda ölü bulunduğunu açıkladı. Küçük çocuğun kuyuya kendisi mi düştü? Yoksa atıldı mı? sorusu yapılan otopsi sonucunda netlik kazanacak.

Katil zanlısı suçunu itiraf etti...

Otopsi raporu sonucuna göre Bilal'in kuyuya düşmediği ve boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Elde edilen veriler ışığında yapılan tahkikat sonucunda Bilal ile aynı okulda oynayan ve ailenin akrabası olan bir çocuk gözaltına alındığı öğrenildi. Sorgusunda yaşının 13 olduğu ifade edilen çocuğun Bilal'i boğarak öldürdüğünü itiraf ettiği ortaya çıktı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *