» 
»
 

Müge Anlı - Bilal Türkarslan kaybında son dakika gelişmeleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında yine bir ilke imza attı. Ailesinin uzun süredir haber alamadığı Bilal Türkarslan’ın canlı yayında bir çoban tarafından bulunduğu haberi gelen Bilal Türkarslan canlı yayında. İşte 7 Haziran programında yaşananlar…

ATV ekranlarının başarılı programı Müge Anlı ile tatlı sert programı büyük bir yayıncılık başarısı göstererek esrarengiz kayıpların izini sürmeye devam ediyor. Günlerdir yaptığı programlarla kamuoyunun dikkatini çekmeyi başaran Anlı ve ekibi uzun süredir ailesi tarafından haber alınamayan Bilal Türkarslan’ı yine dikkatli bir izleyicisi tarafından bulmayı başardı.

7 Haziran tarihli yayına katılan Bilal Türkarslan, bu olayların kendisine annesi tarafından anlattılan bir altın hikayesi ile başladığını ifade etti. Sonrasında arkadaşı Sinan Bey'le dağları dolaşmaya başlayan Bilal Bey, bugüne kadar hiç altın budamadığını kaydetti. Yayına katılarak vefat eden eşinin Bilal Bey'le altın bulduğunu iddia eden Sevim Hanım'ın suçlamalarını kabul etmeyen Bilal Bey, Yaşar Bey ile hiç altın aramaya gitmediğini söyledi. Kendisini kaçıranların 3 kişi olduğunu ifadesinde anlatan Bilal Bey, kaçıran kişileri tanımadığını, sadece ikisinin yüzünü gördüğünü diğerini görmediğini açıkladı.

Müge Anlı'nın başarılı programcılığı sayesinde itiraflarda bulunan Türkaslan, altın var diye birkaç kişiden para aldığını, bundan eşinin haberi olmadığını, aldığı paraların sakladığı yerden başkaları tarafından çalındığını açıkladı.

BİLAL TÜRKASLAN BİR ÇOBAN TARAFINDAN BULUNDU

6 Haziran tarihli yayında yaşanan son gelişmeleri aktaran Müge Anlı, İzmir Gaziemir'de ormanlık alana elleri ve ayakları bağlı olarak bıralıkdığını buraya da yarım saatlik bir zaman diliminde bırakıldığını bilgisinin alındığını kaydetti. Kendi çağrısı sonrasında Bilal Bey'in bırakıldığını düşündüğünü kaydeden Anlı, Bilal Bey'in verdiği ifadelerde önce kaçırıldığı kişiler tarafından dağlarda dolaştırıldığını daha sonra darp edildiği ve şiddet gördüğü esnada kendisine çok sayıda fotoğraf gösterildiğini anlattığını ifade etti.

26 Mayıs 2017 Cumartesi günü eşinin yanından maskeli kişiler tarafından kaçırıldığı ve o günden sonra bir daha kendisinden haber alınamadığı iddia edilen Bilal Türkaslan dağlık alanda bir çoban tarafından elleri bağlı ve darp edilmiş vaziyette bulundu. Canlı yayına bağlanarak Müge Anlı ile konuşarak yaşadıkları hakkında kısa bir bilgi veren Bilal Türkarslan, program sırasında Müge Anlı ve konukları, “Bilal Bey yaralı onu bir yere bırakın” çağrısı yapıldıktan yaklaşık 45 dakika sonra bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *