» 
»
 

Müge Anlı - Deniz Demir cinayetinde son gelişmeler

Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Mart programı izlenme rekorları kıymaya devam ediyor. Tüm Türkiye'nin merakla takip ettiği Deniz Demir kaybında yeni gelişmeler yaşanıyor! Deniz Demir nasıl öldürüldü? Katil kim? Bebeğin babası kim? İşte ayrıntılar...

Müge Anlı ile tatlı sert programında Rize'nin Fındıklı ilçesinde kaybolan Deniz Demir olayında yaşanan gelişmeler an be an takip edilmeye devam ediliyor...

MÜGE ANLI CİNAYETTE GİZLİ KALAN GERÇEKLERİ AÇIKLADI...

16 MART - Salı günü ağaç kesmeye giden bir köylü ve çocuklaru duydukları kötü kokuyu takip ederek erekek cesedine ulaşıyor ancak başları belaya girmesin diye susuyor. Çocuklar okula gittiklerinde olayı öğretmenlerine haber veriyor. Öğretmeninde durumu ihbar etmesi üzerine ekipler ormanlık alana giderek cesede ulaşıyor. Ceset tanınmaz halde olmasına karşın üzerinde bulunan cüzdanda kimlik ve para bulunuyor. Deniz Denir sağ çene altından tek kurşunla öldürülüyor. Tahminlere göre arabanın kapısı açık iken diz çöktürülen Demir, vurulduktan sonra uçurumda aşağıya yuvarlanıyor.

15 MART - Deniz Demir'in babasını yeniden konuk olarak alan Müge Anlı, aradan geçen süreçte Deniz Deniz'in eşi Hakime Hanım'ın doğum yaptığını, doğan bebeğin babasının kime ait olduğunun belirlenmesi için DNA örneği alındığını açıkladı. Merakla beklenen DNA sonucunun şuan ceza evinde olan Siyasettin Özaydın'ın cezasında önemli bir etken olacağını ifade eden Anlı, sonuçta bebek Deniz'den çıkmaz ise Deniz Demir'in neden ansızın ortadan kaybolduğunun da aydınlığa kavuşacağını düşündüğünü aktardı. Deniz Demir'in babası Kemal Bey, elde edilecek DNA sonucunda bebeğin yüzde 90 Siyasettin'in bebeği olduğunu düşündüğünü aktardı. Dosyadaki gizlilik kararı sebebi ile gelin Hakime hanımın ifadelerini açıklayamayacağını kaydeden Anlı, davanın sonuçlanmasının ardından kendisinin de elde ettiği bir takım konuları yayında izleyici ile paylaşacağını aktardı. 

DENİZ DEMİR'DEN ACI HABER...

30 Aralık tarihinden bu yana aranan, en son olarak Rize'nin Fındıklı ilçesinde görüldükten sonra bir daha kendisinden haber alınamayan 36 yaşındaki Deniz Demir'in cesedi, ormanlık alanda bulundu. İlçeye bağlı Düzköy Köyü'nde ormanlık alanda bir erkek cesedi bulunduğu ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, yapılan inceleme sonrasında cesedin, yılbaşından bu yana kayıp olarak aranan Deniz Demir'e ait olduğunu belirledi. İlk belirlemelere göre Demir, tabanca ile öldürüldükten sonra ormana atıldığı tespit edildi. Deniz Demir'in cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için  Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

BEBĞİN DNA RAPORU AÇIKLANDI! HAKİME DEMİR'İN BEBEĞİ...

Müge Anlı ile tatlı sert 20 Mart tarihli yayında dünlerdir tartışılan ve Siyasettin Özaydın'ın davasında da kilit noktası olacağı düşünülen Hakime Demir'in bebeğinin DNA sonucu Müge Anlı tarafından açıklandı. Rapora göre Hakime Demir'in bebeğin babası Siyasettin Özaydın çıktı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *