» 
 

Müge Anlı esrarengiz şekilde kaybolan Şengül Türk'ü arıyor

Esrarengiz kayıpları bulma konusundaki başarısı ile Türkiye'de bir fenomen olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 15 Kasım programında yine bir kaybın izini sürüyor. Konya Ilgın'da 23 Mayıs günü kaybolan Şengül Türk'ten 6 ay sonra bulundu.

Müge Anlı İle tatlı sert programına katılan Şengül Türk'ün anlattıklarına göre Konya Ilgın'da yaşamakta olan Şengül Türk, 23 Mayıs günü 80 yaşındaki kocasıyla kavga ettikten sonra ortadan kayboluyor. Başka kişi ya da kişiler tarafından kandırılarak kaçırıldığı ihtimali üzerinde duran Şengül Türk'ün abisi ve yengesi kardeşlerinin bulunmasını için yardım istedi. Aile kadını iki kişinin kaçırmış olabileceğinden şüpheleniyor.

Geçtiğimiz programda yayına telefonla bağlanarak kocası eşini 10 gün önce gördüğünü ve yerini bildiğini söyleyen Remzi Türk Müge Anlı'nın nerde gördün demesi üzerine çelişkili ifadeler kullandı. Canlı yayın esnasında yayına telefonla bağlanan bir kişi Şengül Hanımı Konya'dan Ankara istikametinde bir otobüste gördüğünü ve yanında bir erkek olduğunu söyledi.

Ancak yapılan araştırmalarda bu bilgi doğrulanamazken bugün canlı yayına katılan Remzi Bey eşinin kendisini aradığını kendisini aramamasını yayına çıkmasını istemediğini söylediğini ifade etti. Kendisini aradığını ifade edilen numarayı araştıran Tatlı Sert ekibi numaranın ankesörlü telefon olduğunu tespit etti. Şimdi telefonun bulunduğu bölgedeki mobese kameraları inceleniyor...

Yayın devam etmekte iken Müge Anlı'nın ekibini arayarak görüşme sağlayan Şengül Hanım hayatta ve iyi olduğunu ifade etti. Ailesi ile de konuşan ve Şengül Hanım kendisine dönmesi konusunda ısrar edilse de gelmeyeceğini ayrılmak istediğini vurguladı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *