» 
»
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert - 15 Yaşındaki Fatmanur nasıl öldü?

Müge Anlı İle Tatlı Sert 14 Mart yayınında akıllara durgunluk veren bir olayı aydınlatmak için kolları sıvadı. Henüz 15 yaşında olan Fatmanur Demir intihar mı etti? Yoksa öldürüldü mü? Bu acı ölümün altında yatan acı gerçek ne? Fatmanur'u mesajla tehdit eden kim? Ayrıntılar…

Fatmanur arkadaşıma gideceğim diyerek evden çıkıyor. Akşam olup eve gitmeyince arkadaşına giderek kızlarını soruyar Ancak Fatmanur’un apartmana girip tekrar çıktığı ortaya çıkıyor. Bu süreçte Fatmanur eve gitmeyince İstanbul'daki erkek arkadaşı da aile tarafından aranıyor. Oda aileye kızları ile ilgili kendi elinde olan bir takım mesajlar yolluyor. Mesajlarda Fatmanur’un Berna adında bir kız tarafından tehdit edildiği ortaya çıkıyor.

Sonrasında aile 26 Ağustos günü Fatmanur’un Gaziantep’te bir apartmanın en üst katından düşerek öldüğü haberini alıyor. Olay yeri ve orada bulunan bir takım deliller dolayısı ile kızlarının oradan atıldığını ya da atlamaya zorlandığını ifade eden aile gerçekleri aydınlatması için Müge Anlı’ya başvurdu.

Furkan'ın aileye gönderdiği mesajlarda ortaya çıkan gerçeğe göre Berna adındaki kadının Fatmanur'a ayarladığı ve kendisine abi olacağını iddia ettiği bir kişi ile tanıştırılıyor ve bu kişi tarafından Furkan'a bir takım resimleri ve yazışmaları göndereceğini, elindeki resimlerle kendisini ailesine ve yaşadığı şehre rezil edeceği gibi bir takım tehdidlerle sindirilmeye ve daha büyük yanlışlara sürüklenmesine sebep olduğu ortaya çıkıyor.

Anlı 14 Mart tarihli yayınında Fatmanur'un ölümü ile ilgili yaptığı araştırmalarda emniyetin raporuna göre Fatmanur'un intihar ettiğinin düşünüldüğü bunun nedenininde olay yerinde bulunan içeceklerin alındığı markette genç kızın yanlız olarak gelip içecekleri aldığının belirlenmesi ve yapılan otopsi sonucunda da herhangi bir darp söz konusu olmadığının tespit edildiğini kaydetti. Fatmanur'a ait dosyanın kapanmadığını da kaydeden Anlı, bunun sebebinin ise Fatmanur'u intihara sürükleyen nedenlerin halen araştırılmaya devam ettiğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *