» 
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Ekim programı Küçük Irmak nerede?

Esrarengiz kayıpların bulunmasında katkısı olan en önemli isimlerden Müge Anlı İle Tatlı Sert ekibi bugün (19 Ekim) yayınlanan programında Manisa’da kaybolan 3.5 yaşındaki Irmak Kupal’ı aramaya devam ediyor…

Geçtiğimiz Cuma günü Manisa’nın Alaşehir ilçesinde bulunan evlerinin önünde oyun oynarken kaybolan 3.5 yaşındaki Irmak Kupal’dan o günden bu yana haber alınamıyor. Bir takım genetik rahatsızlıkları bulunan küçük kızın sesini en son duyan kişi ise annesi. Yaşadığı rahatsızlık nedeni ile kızının çok fazla yürüyemediğini ifade eden anne kızının bulunması için herhangi bir şey gören ya da duyan herkezden yardım bekliyor…

Bugünkü programa başlarken 6 günün sonuna gelinmesine rağmen Irmak’tan hala haber olmadığını ifade eden Müge Anlı Emniyet güçlerinin arama çalışmalarına soluksuz devam ettiğini belirtti. Çalışmalar aynı mahallede yaşayan Himmet Bey’in çelişkili ifadeler vermesi üzerine dikkatleri üzerine çekmesi sonucu emniyet güçleri Himmet Aktürk’ün evinde arama ve inceleme çalışmalarına başladı. Beyaz özel ışıklarla incelenen ev özel ekiplerce yapılan inceleme sonrasında mühürlendi.

Öte yandan yeni bir iddiaya göre mahallede sakallı birinin görüldüğü ortaya atıldı. Ancak mahallenin konumu anne ve babanın evde oldukları o saatte motor sesi duymamış olmaları bu iddiaları çürütüyor. Himmet Bey'in komşuları ile de görüşen Tatlı Sert ekibi öncelikle Himmet Bey'in ablası ise konuştu. Kardeşinin böyle bir şey yapabileceğine asla inanmadığını söyleyen abla, kendi kızı yüzünden hapis yatan Himmet Bey'in iftiraya uğradığını, kendi kızınında dayısından özür dilediğini, verdiği ifadeyi dayak ve baskı yüzünden vermek zorunda kaldığını anlattı.

Programda gösterilen ve yayına bağlanan komşuların konuşmaları kafalarda soru işareti bıraktı. Çelişkili konuşmaları nedeni ile dikkatleri üzerine çeken Himmet Bey'in aksine Irmak'ın anne ve babası arasında yaşanan bir takım tartışmalar ve komşuların küçük kızın kaybı için ailenin için araştırılması gerektiği ifadeleri olayın seyrini değiştirecek gibi görünüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *