» 
»
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Haziran: Yakınları kayıplarını arıyor

ATV ekranlarının başarılı yapımlarından Müge Anlı İle Tatlı Sert 21 Haziran yarınında yine bir ilke imza atarak stüdyoda kayıp yakınlarını ağırlıyor. Onlara ses olmayı amaçlayan Anlı, program boyunca kayıp kişiler hakkında bilgiler aktardı. İşte detaylar…

Tüm Türkiye’nin sevgilisi Müge Anlı 23 Haziran Cuma günü sezon finali yapmadan önce yine sosyal bir projeye imza atıyor. Büyük ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali yapmadan önceki son haftasını kayıp yakınlarına ayırdı.

19 Haziran tarihli yayına "Bugün farklı bir program yapacağız. Kameralar artık bizde değil kayıp yakınlarında olacak. Onlar için özel program hazırladık" sözleriyle açan Anlı sezon boyunca kendilerine ulaşan ancak yayına çıkamayan tüm kayıp yakınlarını programa davet ettiklerini açıkladı. Proje kapsamında ilk kaybını bulan Anlı, ailesinin gözyaşları içerisinde aradığı Habibe Sancak’ı yayına getirdi. 

Yayında yaşadıklarını anlatan Habibe ilk olarak abisi tarafından kadırılarak ilk eşine 60 Bin TL karşılında satıldığındı, bir süre sonra kendisini iştemeyen eşinin babası tarafından yine para karşılığında şuanki imam nikahlı eşine verildiğini kaydetti. Yeni eşine çok şey borçlu olduğunu ifade eden Habibe, eşinin kendisini ölümde kurtardığını aktardı. 4 aylık hamile olduğu öğrenilen Halime'nin eşi iddet süresi bitiminde resmi nikah için başvuracağını belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *