» 
 

Müge Anlı İle tatlı sert 3 Şubat’ta neler yaşandı?

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile tatlı sert, maili meçhul cinayetleri aydınlatmaya, esrarengiz kayıpları ortaya çıkarmaya devan ediyor. 3 Şubat 2020 tarihli yayında neler yaşandı. 3 çocuk annesi Pelin Yıldırım bulundu mu? Pınar Kaynak cinayetinde son durum ne? Ayrıntılar haberimizde…

Müge Anlı ile tatlı sert programında kayıp olarak aranan Pelin Yıldırım bulundu. Bir haftadır kendisinden haber alınamayan ve hayatından şüphe edilen Yıldırım, evde yaşadığı şiddetten dolayı kaçtığını, tekrar evine dönmek istemediğini, kendisine bir iş bulup yeniden bir hayat kurmak istediğini ifade etti. Yayına bağlanarak küçük çocuğunun annesi gittikten sonra çok hastalandığını vurgulayan Yıldırım’ın eşi, karısının kendisine dönmek istememesine saygı duyduğunu, ancak çocukların sağlığı için gelip onlarla iletişim kurması gerektiğini ifade etti.

Biyolojik annesine ulaşarak gerçek babasının kim olduğunu öğrenmek isteyen Ferdi Ölmez’in annesi 39 yıl sonra bulundu. Canlı yayına katılarak oğlu ile buluşan Nurten Oktan, ailesinin baskısı yüzünden oğlunu bırakmak zorunda kaldığını ifade etti. Ferdi'nin babası olan Ahmet'le kaçarak evlendiğini anlatan Oktan, Nazilli ve İzmir'de yaşadığını ancak ahmet Bey'in başka evlilikleri de olduğunu öğrendiği için onu bırakarak kaçtığını aktardı. Ancak Ahmet ve Ferdi'nin DNA'sını tutmadığını televizyonda öğrendiğini söyleyen Nurten Hanım, o zaman Ferdi'nin kaçtığı ilk eşinden olabileceğini, o eşinden olan çocuklarından örnek alınarak bu durumun kesinleşebileceğini ifade etti.

Ayıntılar birazdan...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *