» 
»
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Kasım! 63 yaşındaki Satı Kan’ın katili kim?

Müge Anlı İle Tatlı Sert programı bugünkü (9 Kasım) yayınında yine esrarengiz bir cinayeti aydınlatmak için kolları sıvadı. Afyon’un Bolvadin ilçesinde bulunan evinde ölü bulunan, hırsızlık için eve girdiği düşünülen Satı Kan’ın katili kim? Canlı yayın da stüdyoda gergin dakikalar...

Afyon’dan 9 Kasım tarihli programa katılarak ve anneleri Satı Kan’ın katil ya da katillerini arayan çocukları yayında o gün yaşananları ve Satı Hanım’ın cesedinin bulunması sonrasında yaşananları anlattı. Yayına konuk edilen gelin Dilek Hanım’ın erkek kardeşinin çelişkili ifadeleri akılları karıştırdı...

Aile bireylerinin anlattıklarına göre, cinayetin yaşandığı gün, Satı hanımın üst katta yaşayan oğlu sabah saat 7’de evden ayrılır. Sonrasında Satı Hanım’ın eşi Ali ihsan Bey saat 9.00 da evden çıkıyor. Son olarak da Satı Hanım’ın gelini evden ayrılıyor.

Gelin Dilek Hanım Pazar alışverişini yapıp eve döndüğü esnada kendisinden önce okuldan eve geri dönen torunlar babaannelerinin eli ve ağzı bağlanmış şekilde yerde yatarken bulunuyor. Annelerine haber veriyor. Kayınvalidesini kapının eşiğinde bulan Dilek Hanım polise ve eşine haber veriyor. 

Cinayetin işlendiği gün bankadan para çekmek için izin aldığını ifade eden Basri Bey, parayı çekemeyince saat 10.00 sularında kayınvalidesine gittiğini, orada bulunan tavuklarını alıp eve götürdüğünü ifade etti. İlk ifadesinde tavuklardan bahsetmeyen Basri Bey, olayı tam olarak anlatması istendiğinde ise başkandan önceki akşam bir günlük izin istediğini belirtti ancak Basri Bey'in ard arda verdiği ifadelerin çelişkili olması en sonunda Müge Hanım'ın tahamül sınırlarının aşılmasına neden oldu.

Satı Hanım'ın oğlu Mehmet Bey'in yayına bağlanarak, Basri Bey'in üzerine gidilmesinden duyduğu rahatsızlığı ifade edince kendilerine ismi veren Mehmet Bey'in bu şekilde konuşmasına öfkelenen Müge Hanım Basri Bey'i yayından özürdileyerek çıkarıp, bunuyu işlemeyeceğini ifade etti.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *