» 
»
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert aranan 10 yaşındaki Ceylin neden öldürüldü?

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile tatlı Sert 13 Haziran tarihli yayında yine esrarengiz bir kaybın izini sürüyor. İzmir Ödemiş’te kaçırılan 10 yaşındaki Ceylin'i kim neden öldürdü Atik nerede? Yaşanan son dakika gelişmeleri haberimizde...

Müge Anlı ile Tatlı Set programında yapılan yayınla komu oyunun yakından takip ettiği 10 yaşındaki Ceylin Atik'in ölümünün altında yatan detaylarla ilgili edinilen bilgileri izleyicisi ile paylaştı. Anlı, Ceylin'in cesedinin bulunduğu Şükriye adlı zanlının ilk ifadesinde, Ceylin'in oğlu ile oynamak için eve geldiğini, evde oynarken düşerek başını kapının eşiğine vurarak öldüğünü, kendisininde korktuğu için cesedi sandığa sakladığını üzerine battaniyeler koyarak sandığı bodruma indirdiğini aktardığını ifade etti.

Ceylin'in dedesine gelen mesajla ilgili bilgilere de değinen Anlı, iddialara göre telefonun sahibi gencin sim kartını Ceylin'in cesedinin bulunduğu evde düşürdüğü, daha sonra zanlı Şükriye'nin küçük oğlunun sim kartı bularak annesinin çantasına attığı Şükriye'nin de yaşananlardan korkarak Ceylin'in peşine düşmemeleri için o simkarttan böyle bir mesaj attığını ifade ettiğini anlattı. ifadelerde akla yatmayan birçok detay olduğunun altını çizen Anlı, adli tıp raporunun açıklandığını ifade etti.

Raporda üzerinde tecavüze dair herhangi bir bulguya rastlanılamamış ancak, kafadaki kemiklerin birleşme yerinden ayrılması ve başının arka bölümünde tranvatik bir bulgu sonucunda ekimoz tespit edilmiş. Ceylin'in kaza sonucumu yoksa cinayete mi kurban gittiği gerekli testlerden sonra ortaya çıkacakğı açıklandı.

CEYLİN ATİK'TEN ACI HABER...

Alınan bilgilere göre ortaokulu öğrencisi olan Ceylin 10 Haziran Cumartesi günü, arkadaşları evlerinin önünde bulunan Kazım Karabekir Parkı’na gitti. Küçük kızın uzun süre gelmemesinden şüphelenen dede Mustafa Atik ve babaannesi Ülkü Atik, Ceylin’in gidebileceği yerlere bakmalarına rağmen kendisine ulaşamadı. Bunun üzerine aile emniyete giderek kayıp başvurusunda bulundu. Sosyal medyanın gücünüde kullanmak isteyen aileye bir süre sonra "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" yazılı bİr mesaj geldi.

Polis ekipleri tarafından yapılan incelemelerde en son Ceylin'in bir apartmana girerek buradaki bir evde su içtikten sonra apartmandan çıktığı görülmüş olmasına karşın sonrasında kendisine ait hiç bir ize ulaşılamadı. Öte yandan dede tarafından sosyal medya aracılığı ile kendisine mesaj gönderilen kullanıcı adının polise bildirilmesi üzerine incelemeye alınan telefon numarasının Ceylin'in en son su içmek için gittiği evin 19 yaşındaki yeğenine ait olduğu tespit edildi.

Canlı yayınını devam ettiği saatlerde küçük Ceylin'in son görüldüğü evin çevresini güvenlik şeridi ile çeviren güvenlik güçleri büyük bir titizlikle çalışmalarına devam ederken bölgeye sırasıyla sağlık ekipleri ve olay yeri inceleme ekiplerinin ardından gelen cenaze aradı bölgede büyük bir heyecanla beklemekte olan Ceylin'in ailesi ve mahalle sakinlerini büyük bir üzüntiye boğdu. 10 yaşındaki Ceylin Atik'in cansız bedenine son görüldüğü yer olan evde ulaşıldı.

Evde yakalanan cinayet zanlısının ilk ifadesinde, “Ceylin evde su içiyordu. Düşüp hayatını kaybedince korktum ve onu sakladım” dediği öğrenildi. Küçük çocuğun boğularak öldürüldüğü belirlenirken, evdeki incelemerin devam etmekte olduğu öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *