» 
»
 

Müge Anlı ile tatlı sert - Bekir Kılınç’ın katili kim?

Bekir Kılınç cinayetinin fail ya da faillerini arayan Müge Anlı, 13 Mart programında yine esrarengiz bir cinayet dosyasını aralıyor. Bekir Kılınç’ı kim ya da kimler öldürdü? İşte detaylar…

ATV ekranlarının gündüz kuşağının bir numaralı programı Müge Anlı ile Tatlı sert esrarengiz kayıplar, faili meçhul cinayetlerin peşini bırakmıyor. Birçok faili meçhul cinayeti büyük bir titizlikle ele alarak yaptığı başarılı programlarla kısa sürede çözülmesini saplayan Müge Anlı Bekir Kılınç’ın katilini arıyor.

BEKİR KILINÇ: “YAPMA OĞLUM”…

20 gün önce Kumburgaz’da 57 yaşında 4 çocuk babası Bekir Kılınç 12 bıçak darbesi ile öldürülüyor. Yan yana iki gecekondunun biri tarafında eşinden ayrı olarak yaşayan Kılınç’ın yayına katılan kardeşleri gecekondunun diğer tarafında yaşamakta olan eşi ve oğlundan şüphelendiğini ifade ediyor. Cinayet sonrasında gelin ile konuştuklarını ifade eden abla Çiçek Hanım, gelinin kendilerine olay gecesi Bekir Bey’in “yapma oğlum” dediğini duyduğunu söylediğini kaydetti.

28 Şubat tarihli yayına katılan Bekir Bey'in eşi Gül Kılınç, Bekir Bey'in ablası Yeter Güleç tarafından kendisine yönlendirilen suçlamaları kabul etmediğini ifade etti.

KUMBURGAZ'DA AKIL ALMAZ OLAY

13 Mart tarihli yayında Anlı, bölgedeki araştırmalara devam eden Tatlı Sert ekibinin halk arasında bu şüpheli ölümlerin bir kaç tane daha olduğunu hatta birinin isminin Handan olduğunun söylenmesi üzerine ekibin hastaneye gittiğni aktardı. İlginç olayların birbirini izlemeye başlıdığı olayda 8 Mart tarihinde hastaneye götürülen kişinin elindeki nüfus kağıdında Şükran Aktaş yazdığı için kadın olduğu sanıldığı, ancak ölen kişinin erkek olduğunun anlaşılması ile adli tıp morguna götürüldüğü yapılan incelemede de cesedin Nail Bey'e ait olduğu öğreniliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *