» 
»
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert: Dudu Çelik cinayetinde son dakika gelişmesi

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert programı 5 Ekim yayınında tansiyon nedeni ile öldüğü iddia edilerek gömülen bir hafta sonra öldürüldüğü anlaşılarak yeniden mezarı açılan Dudu Çelik’in katillerinin izini sürüyor. Ayrıntılar haberimizde…

Faili meçhul cinayetlerin çözülmesinde büyük bir başarı gösteren Müge Anlı 5 Ekim tarihli yayında Dudu Çelik davasında yaşanan yeni gelişmeleri aktardı. Anlı, davada normal ölümmüş gibi gömülen ancak öldürüldüğü anlaşılan Çelik'in ölümünden gömülmesine kadar geçen sürede olaya tanık olan kamu görevlileri hakkında da savcılıktan izin istendiğini ancak iznin başta verilmediğini, program sonrası yeniden soruşturma talep edilirken sunulan gerekçede de Çelik'in 40 değil 67 saçma ile öldürüldüğü ve bunların birkaç tanesinin de yüzünde olduğunun tespit edildiğini ifade etti.

Faili meçhul cinayetlerin aydınlanmasında yaptığı yayınlarla büyük bir başarı elde eden ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile tatlı sert faili meçhul bir cinayete kurban giden Dudu Çeliş dosyasını aralıyor. Alınan bilgilere göre olay, Sinop’un Boyabat ilçesinde meydana geliyor.

15 Temmuz tarihinde meydana gelen olayda eşinin ifadesine göre 70 yaşındaki Dudu Çelik patates çıkaracağı gerekçesi ile evden çıkıyor. Bir süre sonra eşinin eve dönmemesi üzerine bahçeye giden eş Necati Çelik tarlada Dudu Çelik’in cesedi ile karşılaşınca eve dönerek oğluna haber veriyor.

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaşlı kadının öldüğünü belirlemesi sonrasında cenazesini hastane morguna kaldırılması sonrasında ailesi tarafından toprağa veriliyor. Sonrasında Çelik’in ölüm sebebini araştıran akrabaları bir takım sebeplerle cenazenin incelenmesi için talepte bulunuyor.

Yaşlı kadının eşyalarını inceleyen jandarma ekipleri, Çelik’in kıyafetlerinde saçma izlerine rastlıyor. Bunun üzerine savcılık yeniden mezarı açarak kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için cesedi otopsiye gönderiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *