» 
»
 

Müge Anlı İle Tatlı Sert Hatice Çetin’in katilini arıyor

ATV ekranlarının gündüz kuşağı programları arasında izlenme oranı ile tartışmasız tek ismi Müge Anlı İle Tatlı Sert programını, kaybolduktan kısa bir süre sonra öldürülmüş olarak bulan 17 yaşındaki Hatice Çetin ve Bayram Kireşçi’nin katilinin izini sürmeye devam ediyor. Ayrıntılar haberimizde…

18 Kasım tarihli yayına katılan Mehmet Sivri kendisinin bordo renkli kartal marka araç sahibi olduğunu ancak o dönemde aracını kimseye vermediğini ve o araç içerisinde bulunmadığını ifade etti. Dünkü yayında Mehmet Sivri isminin Binnaz tarafından konuşulduğunu duyduğunu söyleyen Süleyman Aktaş ismi duyduğunu ancak Mehmet Bey'i araç içerisinde görmediğini ve kendisini de daha önce tanımadığını kaydetti.

17 Kasım günü canlı yayına katılan, Hatice ve Binnaz'ın çalıştığı otelde kaldığını ifade eden Süleyman Aktaş, akşam üzeri yanlarına geldiklerini Binnaz hanımın iş aradıklarını söylediğini ve orada kaldıklarını, ertesi günde bir araba dolusu kişi ile birlikte güle oynaya Kayaköye pikniğe gideceklerini söylediklerini ve o istikamette yola devam ettiklerini anlattı. Süleyman Bey gelen arabanın bordo renkli kartal marka bir araç olduğunu kaydetti.

10 yıl önce Fethiye’de kaybolan ve kaybolduktan 12 gün sonra ormanlık alanda cesedi bulunan 17 yaşındaki Hatice Çetin’in ailesi kızlarının katil yada katillerinin bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Elde edilen veriler ışığında Mustafa Akman ismine ulaşan Anlı, gözden kaçan detayları gözler önüne seriyor.

26 Temmuz’da Muğla’da kaybolan ve 5 gün sonra ormanlık alanda cesedi bulunan Bayram Kireşçi’nin esrarengiz cinayetinde de Hatice Çetin cinayetinde olan benzer bulgulara ulaşan Anlı her iki aileyi de yayına alarak yeni bilgi şahitlerinin anlattıklarını birlikte değerlendirdi.

Anlı konuşmalarda Bayram’ın kardeşi Merve ilk gün yaptığı açıklamalar bir noktaya dikkat çekerek bulunan telefonu neden Mustafa Akman’ın dükkanına bırakılmasını istediğini sordu. Merve abisinin kaybolduğunu bilmediği ve ona ulaşamadığı için telefonu oraya en yakın olan Mustafa Akman’ın dükkanına bırakılması istediğini şeklinde cevapladı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *