» 
»
 

Müge Anlı İle Tatlı Sert: Mehmet Elbay öldürüldü mü?

ATV ekranlarında gündüz kuşağının fenomen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert (27 Eylül) kendisinden yaklaşık 8 aydır haber alınamayan Mehmet Elbay’ı arıyor. Dün yayın sonrasında gelen ihbar telefonu ile yeni iddialar ortaya atıldı. Ayrıntılar haberimizde…

Faili meçhul cinayetler, esrarengiz kayıpların bulunmasında yaptığı programlarla önemli bir görev üstlenen Müge Anlı ile tatlı sert programı yine esrarengiz bir kaybın izini sürüyor. Gaziantep'te 28 Şubat 2017 tarihinden bu yana kendisinden haber alınamayan Mehmet Elbay’ın alınan bilgilere göre alacak verecek davası nedeni ile ortadan kaybolduğu düşünülüyor.

27 Eylül tarihli yayında önemli gelişmeler aktaran Müge Anlı, Cahit Ergül'ün akrabalarından birinin yayın sonrası arayarak iddia ettiği üzere, Mehmet Bey'i Cahit Bey'in akrabalarından biri kandırarak bağa çağırmış, bağda zorla senet imzalatılmış, bu arada yaşanan arbedede de Cahit Bey'in yine bir akrabası Mehmet Bey'i öldürmüş olduğu ifadelerini kullandığını aktardı.

Müge Anlı ve ekibinin titiz çalışmaları neticesinde Mehmet Bey'in Cahit Bey'e verdiği iddia edilen senette Elbay soy isminin yanlış yazıldığını ve bunun nedeninin senedin aceleyle yazılmış olabileceğinin ya da Mehmet Bey'in senedi geçersiz kılmak için özellikle yapıldığı ihtimallerini doğurduğunu ortaya koydu.

Yayına katılarak 18 Eylül tarihli yayına katılarak babasının bulunması için yardım isteyen kızı Büşra Elbay, babasının kaybolduğu gün cep telefonunun çaldıktan sonra meşgule düştüğü sonrasında da kapandığını aktardı. Yeğen Erol Elbay, amcasının kaybının ardından yaptıkları araştırmada amcasının arkadaşı Cahit Ergül'le arasında sahte senet nedeni ile husumet olduğunu öğrendiklerini aktarıyor.

Tatlı Sert ekibi Elbay'ın kaybında adı geçen Cahit Bey'le röportaj yaparak edindiği bilgilerde Cahit Bey'in Mehmet Bey'e kendisi adına mahkemede takip etmesi için sahte bir senet verdiğini ancak Mehmet Bey'in bu senedi işleme aldığını mahkemeye sunduğunu bir süre sonra takibini yaptığı senedin sahte olduğunu Mehmet Bey'in anlaması ile aralarındaki husumetin doğduğu bilgisine ulaştı.

19 Eylül yayınında canlı yayına katılam için stüdyoya gelen Cahit Bey, bir önceki konuşmasında kardeşlerinden üstün tuttuğunu söylediği Erol Bey'in artık kardeşi olmadığını, Elbay'ın ailesinin yaklaşımının buna sebep olduğunu aktardı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *