» 
»
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert: Murat Ünal cinayetinde son gelişmeler

Müge Anlı ve Tatlı sert programı 12 Eylül tarihli yayınında Antalya’da kaybolduktan 10 gün sonra cesedine ulaşılan Murat Ünal cinayetinde yaşanan önemli gelişmeler aktarıldı. Cinayet kim tarafından ve nasıl işlendi? İşte ayrıntılar...

ATV ekranlarının beğeni ile izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı geçtiğimiz sezonda günlerce yaptığı yayınlarla Murat Ünal cinayetinin aydınlatılmasına ışık tutmuştu. Bilgiler doğrultusunda gözaltına alınan zanlıların tamamlanan sorgularının ardından ortaya çıkan yeni bilgileri de takip eden Anlı, yaşanan bu gelişmeleri izleyicisi ile de paylaştı.

Gelişmelerde cinayetle ilgili gözaltına alınan 6 kişi hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendiği öğrenildi. Müge Anlı, zanlıların ifadeleri doğrultusunda cinayetin nasıl işlendiği ile ilgili bilgiler aktardı. Bu bilgilere göre, cinayetin planlanarak işlendiği 28 Kasım akşamı herşeyden habersiz olan Murat Ünal, Harun’la görüşeceğini söyleyerek evden çıkıyor. Beyaz bir araba ile Murat’ı evden alan Harun daha sonra ablasının evine giderek cep telefonunu bırakıp, marketten alışveriş yaparak Şavlak mevkine doğru ilerlediler.

Orada cinayetin işlenme sebebi olan Tevrat’ı satacakları kişilerle buluşacaklarını düşünselerde buraya geldiklerinde alıcıların orada olmadığını görüyorlar. Geç kaldıklarını düşünen Harun ve Murat aralarında tartışma başlıyor. Tartışmanın sonunda Murat Ünal av tüfeğinden çıkan 3 kurşunla Harun tarafından öldürülüyor. Cesedi ortadan kaldırmak için harekete geçen Harun, cesedi uçurumdan yuvarlıyor ve ondan kurtulduğunu sanıyor ancak bir süre sonra Harun Müge Anlı’nın programında kendi isminin geçtiğini görünce yakalanacağından korkarak, cesedi olduğu yerden tekrar alıp yerini değiştiriyor.

Yapılan tüm ince hesaplarla cinayeti kusursuz planladığını düşünen Harun'un bütün planları konunun Müge Anlı İle Tatlı Sert programında işlenmesi ile bozulmuş oluyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *