» 
»
 

Müge Anlı İle Tatlı Sert Mustafa Özdemir kaybı gelişmeleri

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle TatlıSert'ta aranan Mustafa Özdemir nerede? 23 Ocak tarihli son programda neler yaşandı? Mustafa Özdemir yaşıyor mu? Mustafa Özdemir'in başına ne geldi? Ayrıntılar...

23 Ocak tarihli yayında Sinan Bey'in görüntüleri yeniden incelediğini ifade eden Anlı ve beyaz renkli bir aracın buradan geçerken önünden yukarı bir ışık yükseldiğini, yüksekliği sebebi ile bu aracın bir servis minibüsü olduğunun düşündüğünü, bunun üzerine iki minibüse ulaşıldığını, iki şoförü olan bu minibüste görev yapan iki şoförden birinin 15 günlük izin alarak tatile çıktığının öğrenildiğini kaydetti.

Müge Anlı esrarengiz kayıpları araştırmaya devam ediyor. Ailesinin başvuru üzerine 12 Ocak günü kaybolan ve özel bir firmada güvenlik görevlisi olarak çalışan Mustafa Özdemir'in kaybı hakkındaki bilgileri izleyicisi ile paylaşan Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibi Mustafa Özdemir’in işe gidiş güzergahındaki kameraları inceleme altına aldı.

Özdemir’in babası tarafından sefer tasının bulunduğu yoldaki kamera görüntüsüne dikkat çeken Anlı, yoldan geçmekte olan bir aracın Mustafa’nın oradan geçtiğini düşündükleri saatte yolun karşı tarafında durup dörtlülerini yakarak içerisinden birinin indiğinin tespit edildiğini belirterek görüntüdeki araç sahibine ekrandan seslenip yardım çağrısında bulundu.

Yardım çağrısına kısa sürede cevap anlan Anlı, 19 Ocak tarihli yayınında kamera görüntülerinde görünen araç sahibinin yayına bağlaması ile orada ne gördü de seyir halindeki araç birden durup yolun kenarına çekti sorusunun da cevabını bulum oldu.

Aracın sahibi beyefendi havanın karanlık ve yağışlı olduğunu ifade ederek karlı taraftan gelen minibüsün bir kişi ya da hayvana çarptığını düşündüğü için durduğunu, bir yardımı olabileceğini düşünerek yolda u çekip yolun karşı tarafına geçerek karla kaplı olan zemine kar tutarak bir insan ya da hayvan olup olmadığına baktığını ancak herhangi bir şey göremeyince yeniden yolda u çekip iş yerine gittiğini ifade etti.

Edindiği bilgiler ışığında bölgenin yeniden aranması için gerekli başvuruları yapacağını ifade eden Anlı, bu işin peşini bırakmayacağını kaydetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *