» 
 

Müge Anlı ile Tatlı sert ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarının izleneme rekorları kıran Müge Anlı İle Tatlı Sert programının yeni sezon da heyecanla beklenen yayın tarihi belli oldu. Ayrıntılar haberimizde…

Esrarengiz kayıplar, faili meçhul cinayetler, sevgi izi gibi sosyal sorumluluk projeleri deyince akla ilk yelen isim olan Müge Anlı’nın önderliğinde ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile tatlı sert programı 5 Eylül’de yeni sezona başlamaya hazırlanıyor.

Tatilde dahi çalışmaya devam eden Tatlı Sert ekibi, bu zaman zarfı içinde birçok kaybı ailesi ile buluşturdu. 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26 numaralı ihbar hatları üzerinden ulaşabileceğiniz ekip hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Seni sezonda yine bomba gibi konularla ekranlara gelmesi beklenen Müge Anlı ile tatlı sert programında yine birbirinden ilginç konu ve konuklar yer alacak.

Öte yandan izleyici yeni sezonda Fahri Kara ile ilgili önemli gelişmeler yaşanması, Nazmiye Çam davasında eksik kalan kısmların tamamlanması gibi konuların da aydınlatılacağı beklentisi içerisinde.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *