» 
»
 

Müge Anlı ile tatlı sert: Özgül Dişkaya’nın katili kim?

Müge Anlı İle Tatlı Sert 25 Ocak tarihli programında yine faili meçhul bir cinayetin katil ya da katillerinin peşine düşüyor. 15 Haziran günü evinden ayrılan, 5 ay sonra yanmış cesedine ulaşılan Özgül Dişkaya’yı kim öldürdü.

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı İle Tatlı Sert yine soluksuz izlenecek bir konuyu ekranlara taşıyor. 33 yaşındaki Özgül Dişkaya 15 Haziran’da Malatya’nın Aladağ ilçesinden kayboluyor. Sonrasında 11 Kasım 2016 tarihinde Akçadağ ilçesi Ekinciler köyünde boş bir arazide öldürülmüş ve yakılmış kadın cesedi bulunuyor. Adli Tıpta incelemeye alınan bu cansız bedenin Özgül Hanım’a ait olduğu tespit ediliyor.

Müge Anlı’ya başvurarak kardeşini katleden kişi ya da kişilerin bulunması için yardım talebinde bulunan ailenin aktardığı bilgilere göre, Özgül Hanım kaybolmadan önceki gün kardeşi Ömer Polat’a iftara gitmiş, ertesi günde evden ekmek almak için çıkarak bir daha da geri dönmedi.

25 Ocak tarihli canlı yayına katılan abla Ömür, kendi araştırmaları doğrultusunda Mustafa Bey’in adına ulaşarak Özgül Hanım’ı sorduklarında, sabah kendisini arayan Özgül’in halıcıya taksit ödemek için 200 TL para istediğini, sonrasında da yayına gelip parayı aldıktan sonrada gittiğini ifade ettiğini anlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *