» 
»
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 24 Ekim Irmak Kupal cinayet detayları

Bir cinayet dosyasının daha aydınlanmasına ışık tutan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 24 Ekim tarihli programında katil zanlısın Himmet Aktürk’ün yayına katıldığı süre içerisinde bir Pedofili hastası olarak sergilediği tabloyu gözler önüne serdi…

Günlerdir Türkiye’nin gündeminde acı bir olay olarak konuşulan Irmak Kupal cinayetinde, yayınladığını başarılı programlarla katil zanlısı Himmet Aktürk’ün cinayeti itiraf etmesine vesile olan Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibi bugün gelinen noktada Pedofili hastalığının belirtilerine değinerek, anne ve babaları çocuklarını nasıl ve ne şekilde korumaları gerektiğini konusunda bilgilendirdi. 

24 Ekim tarihli yayında Himmet Aktürk’ün katıldığı yayınlar süresince konuşma aralarında aslında kendisini nasıl ele verdiğini de gözler önüne seren Müge Anlı, yayında araştırmalar esnasında dikkatlerin Himmet Aktürk üzerinde yoğunlaşmasına tepki gösteren mahalle halkının olay açıklığa kavuştuktan sonra olan düşüncelerine de yer verdi. Mahallede yapılan röportajlarda Aktürk’ün başka çocuklara yakınlaşmaya çalıştığı da öğrenildi.

Canlı yayına telefonla katılan milletvekilleri öncelikle Müge Anlı ve ekibini tebrik ederek, bu tarz suçlar işleyen kişiler için caydırıcı olması açısından ceza yasalarında önemli değişiklikler yapılması için kendi üzerlerine düşen görevleri yerine getireceklerini belirtti. 

Öte yandan Anlı'nın cesedin bulunma sürecinde neler yaşandığı konusunda yaptığı açıklamalara göre, küçük Irmak'ın cansız bedeni arama çalışmalarında önce ayakkabı bulunuyor ve baba ayakkabının teşhis edilmesi için olay yerine getiriliyor. Arama çalışmalarına rağmen Bedenin bulunamaması üzerine Himmet’le ceza evinde yeniden görüşülüyor.

Himmet Aktürk daha önce verdiği ifadelere ilave olarak, cinayetten sonra küçük kızın bedeni konteynıra bıraktığını sonra oradan alıp bağa gömdüğünü söylüyor. Ancak ertesi sabah bağa tekrar gidip çapa yardımı ile bebeği başka bir noktaya gömüyor. Ve ayakkabıların ortada kaldığını görünce onu da bağın içerisine fırlatılıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *