» 
»
 

Müge Anlı İle Tatlı Sert yeni program: Gaziantep’te öldürülen üç kardeşin katili kim?

Sabah kuşağının fenomen programı Müge Anlı İle tatlı sert bugün (29 Kasım) yayınlanan programda Gaziantep’te öldürülen 3 kardeşin cinayetinin ardındaki sır perdelerini aralıyor. Mervan ve kardeşleri yasak ilişki kurbanı mı? Mervan’ın kayıp cep telefonu nerede? Ayrıntılar haberimizde…

Günlerdir verdiği ifadelerde ektiklikler olduğu düşünülen Gaziantep’te kardeşlerin öldürüldüğü besi çiftliğinin ortaklarından Burak Bey dün (28 Kasım) tarihli canlı yayına katılarak olay günü yaşananları yeniden anlatmış, program sunucusu Müge Anlı da bu ifadelerde ektik ve yanlış olan bir takım bilgiler olduğunun altını çizmişti.

Cinayet gecesi Mervan’ın hayvanların olduğu alana gitmesinin nedeninin ahırlara bir hafta önce gelen hayvanların sayısındaki ektiklik olduğunu düşünen Anlı, neden bir hafta boyunca sayılmayan hayvanların cinayet akşamı sayılması istendi? Sorusuna cevap arıyor.

Bugün (29 Kasım) tarihli yayına katılan diğer ortaklar Serkan ve Muhammed Bey olay günü yaşananları anlatırken, olay yerine gidene kadar durumun hırsızlık olduğunu düşündüklerini, hatta yoldan geçen araçları kontrol etmek amacı ile iki farklı yoldan çiftliğe gittiklerini ifade ettiler. Günlerdir konuşuna sayısı ektik çıkan 69 hayvanı yurda geldikten sonra teslim alan Muhammed Bey’de, Burak Bey gibi teslim alma sırasında sayım yapmadığını oradaki yetkililerin sözüne istinaden hayvanları alıp oradan döndüklerini ifade etti.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *