» 
»
 

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te esrarengiz kayıp: Deniz Demir nerede?

ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran Müge Anlı İle tatlı Sert ekibi 16 Ocak tarihli yayında yeni bir esrarengiz kaybın izini sürüyor. 30 Aralık’tan bu yana kendisinden haber alınamayan Deniz Demir nerede? Deniz Demir'in başına ne geldi? İşte detaylar…

16 Ocak'ta Tepecik köyünde hareketli saatler yaşanıyor. Bölgede 5 farkı noktada kadavra köpeklerinin de yardımı ile arama çalışmaları yapılıyor. Son alınan bilgilere göre arama çalışmalarına Cumhuriyet baş savcısı da katıldığı öğrenildi.

12 gün önce Rize'nin Fındıklı ilçesinde kaybolan Deniz Demir'in telefon sinyalinin en son Tepecik köyünden geldiği bilgisine ulaşıldı.Köyün muhtarı Yaşar Dalançıkar bilgiyi aldıktan sonra köyde bir keşif çalışması yaptığını ancak evlerin çoğunun boş olduğu köyde herhangi bir ize rastlamadığını ifade etti. Bölgede 3'er kişilik gruplarla arama çalışmaları başlatıldı.

Deniz Bey'in kayınvalidesinin kız kardeğininde o köyde yazları yarıcılık yapmasından dolayı evi bulunduğu ancak, kışın bu ev boşaltılarak şehir merkezine indikleri ifade ediliyor. Öte ayndan dünkü yayında da Deniz Bey'in kuzeni tarafından verilen ifadelerde Deniz Bey'in telefonuna attığı mesajların zaman zaman iletim raporlarının kendi telefonuna geldiğini kaydetti.

En son Rize’nin Fındıklı ilçesinde görülen ve 30 Aralıktan bu yana kendisinden haber alamayan Deniz Demir’in ailesi çocuklarının bulunması için Müge Anlı’ya başvuruda bulundu. Ailenin verdiği bilgilere göre, Deniz Bey ve Hakime Hanım arasında küçük bir tartışma yaşamış, tartışma sonrasında Hakime Hanım kimseye haber vermeden Rize’nin Fındıklı ilçesinde yaşayan ailesinin evine gidiyor.

Olayın ardından eşinin annesinin yanında olduğunu öğrenen Deniz Bey 10 gün sonra eşini almak için Rize’nin Fındıklı ilçesine gidiyor. Burada eşi ile konuşup anlaşan Deniz Bey Bursa’ya geri dönmek için kendisi ve eşine bilet satın alıyor ancak, yola çıkmadan bir gün önce akşam 19.00 sularında otobandan bir Siyasettin Bey'in aracına bindiği kameralara yansıyan Deniz Bey’den bir daha haber alınamadı.

Deniz Bey'in en son görüştüğü olan Siyasettin Bey, Deniz Bey'in dikkatleri üzerine çekip eşine ders vermek adına ortadan kaybolduğunu ve yakın zamanda ortaya çıkacağını düşündüğünü ifade etti. Öte yandan eşi kaybolan bir kadının kadın sığınma evine yerleşmediğini ifade eden Anlı, programda Deniz'in babasına neden gelinini tehdit ettiğin sormasına karşın baba böyle bir durum söz konusu olmadığı konusunda ısrar etti. Ancak Müge Anlı'nın tecrübeleri doğrultusunda sorduğu sorularda gelinin karnındaki bebek için DNA tespiti yapılmasının istenmesi üzerine önce anne sonra kadın sığınma evine gittiği anlaşıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *