» 
 

Müge Anlı ilginç konuları ile son programda yine ekrana kilitledi

Esrarengiz kayıplar, faili meçhul cinayetlere ışık olan Müge Anlı ile Tatlı sert programı 26 Eylül’de yayınlanan programı ile yine soluksuz izlendi. İşte detaylar…

Müge Anlı İle Tatlı sert ekibi annesi tarafından İran’da bırakılan Esin’in izini sürmeye devam ediyor. Son programda Esin’in resmine ulaşarak babaannesine hediye eden Anlı, Esin hakkında önemli gelişmeler yaşandığını ilerleyen yayınlarda bunları izleyicisi ile paylaşacağını ifade etti. Bugünkü (26 Eylül) programında ekibinin Mahabad’da ulaştıkları bilgileri ve görüntüleri paylaşan Müge Anlı, Miyaser Hanım'ın kızı Zeynep'in resmine de ulaşarak annesine hediye etti.

Muhsin Dezai'nin sürekli olarak kaçtığını ifade eden Anlı, bu kaçışın ardında bir çok kişiye borçlu olmasının yattığını, bu nedenle de kendisine ulaşılmakta zorlanıldığını vurgulayarak yine dolandırdığı bir bayan tarafından yapılan açıklamaların video kayıtlarını paylaşarak bu tür insanlara karşı izleyicisini uyardı. Anlı, Muhsin Dezaiy'in orada Muhsin İsmail Abdullah ismini kullandığını, Esin'in annesinin ve babaannesinin öldüğünü sandığını, Ayfer'den sonra yeniden evlendiğini, yeni eşin de Ayfer hanımı öldü olarak bildiğini kaydetti. Tatlı Sert ekibi ile konuşan yeni eş Muhsin Bey'in kendisine düğünde bilezik takıp hemen akabinde bilezikleri bozdurduğunu, ev alma vadinde bulunduğunu ancak ev almadığını kendisini de kandırdığını anlattı. 

Diğer bir konu olan yeğenlerini kaçıran teyze Elif Zar olayında, Kayseri’de teslim alınan teyze yaptığı açıklamalarda çocukları şiddet gördüğü için kaçırdığını ve onlar için dilendiğini tek amacının yeğenlerini babalarına kavuşturmak olduğunu söyledi. Oğlunu görmek istediğini de belirten Elif Zar, Tatlı Sert ekibinin de çalışmaları ile eski eşin kapısı çalınıp kendisinin de izni alınarak oğluna kavuşturuldu. Daha sonrasında Elif hanım Arif Verimli'nin de destekleri ile hastaneye yatırılarak tedavisine kavit kaybetmeden başlanması için önemli bir adım atıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *