» 
»
 

Müge Anlı - İstanbul'da kaybolan Şaban Akça ölü bulundu

ATV gündüz kuşağının başarılı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 31 Mart tarihinde İstanbul'da kaybolan Şaban Akça’nın izine ulaştı. En son arkadaşları ile birlikte alkol alan Şaban Akça'nın başına ne geldi? Şaban Akça'nın katil kim? Ayrıntılar haberimizde...

12 Nisan tarihli yayında Şaban Akça ile ilgili yeni gelişmeler yaşandığının bilgisini veren Müge Anlı, Akça'nın cesedinin daha önce bulunan tekerlek izlerinin devamındaki alanda suyun yüzerken bulunduğunu açıkladı.

5 Nisan tarihli yayında önemli açıklamalarda bulunarak Akça'nın en görüldüğü ve arabasının bulunduğu Hayati Bey'in evinde inceleme başlatıldığını kaydetti. Ev içerisinde yapılan çalışmalarda çok sayıda kan izine ratlandığını belirten Anlı, ayrıca bahçede gömülü olarak tüfekler bulunduğunu ifade etti. Anlı, arama çalışmalarının bugün de devam edeceğini İstanbul sualtı arama ekiplerine bağlı dalgıçların dünkü yayında araba lastik izlerinin bulunduğu Kayabaşı Şamlar mevkiindeki gölete dalış gerçekleştireceğini kaydetti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 4 Nisan tarihli yayınına katılan Şaban Akça’nın ailesinin anlattıklarına göre, 44 yaşındaki Şaban Akça 2 çocuk babası. Daha önce tır şoförlüğü yapan Akça bir süredir işsiz. Cuma günü şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan Akça, en son arkadaşları ile alkol aldıktan sonra bir daha evine geri dönmüyor. Şaban Bey’in en son birlikte alkol aldığı arkadaşı Hayati Bey sabah aileyi arayarak,  Şaban Bey’in akşam gece arabasını Hayati Bey’in evinin önünde bırakıp yürüyerek gittiğini ve gelip Şaban Bey’in arabasını almalarını söylüyor.

5 Nisan tarihli yayında Şaban Akça'nın kaybolduğu noktada kanlı bir eşofman üstüne rastlandığı, emniyet yetkilileri tarafından elde edilen delilin incelemeye alındığı ifade edildi. Öte yandan Akça'nın kaybolduğu bölgeye giderek arama çalışmaları yapan Tatlı Sert muhabiri Burak Çeliksoy, arama çalışmalarına katılan diğer kişilerinde yardımı ile bölgede yakılmış bir alan tespit etti. Bunun yanı sıra yayın devam ederken gelen bir bilgiye göre yine aynı bölgede göletin içerisine kadar devam etmekte olan lastik izleri bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *