» 
»
 

Müge Anlı iz peşinde: Murat Ünal’ı kim ya da kimler katletti?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine bir cinayet dosyasında adım adım sona yaklaşıyor. Günlerce yaptığı programlarla Murat Ünal’ı arayan Anlı, 16 Ocak’tan itibaren cesedin bulunması ile katil ya da katillerin izini sürmeye başladı.

47 gündür kayıp olarak aranan Murat Ünal’ın cansız bedeni Cuma günü iki bölgede hayvan otlatan iki çoban tarafından bulunmuş, sonrasında da jandarmanın olay yerine gelmesi ile yapılan incelemelerin ardından ceset otopsi yapılmak üzere adli tıp kurumuna kaldırıldı. Sonrasında cesedin beden bütünlüğü bozulmuş olmasına karşın, aile kardeşlerini teşhis ederek bedenin Murat Ünal’a ait olduğu teşhis edildi.

16 Ocak tarihli yayında cinayete dair elde edilen bilgilere yer veren Anlı, bulunan bedenin bütünlüğünün bozulmuş olasına karşın yapılan ön otopsi raporunda Ünal’ın baş kısmanda toplanan yoğun kan dolayısı ile ayağından asılmış olduğu ihtimalinin yüksek olduğunu, vücudundaki kesilerin muntazamlığından dolayı da işkenceye maruz kaldığının düşünüldüğünü kaydetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *