» 
 

Müge Anlı küçük Bahar’ı aramaya devam ediyor

21 Ekim tarihli yayınında Irmak Kupal cinayetindeki detayların yanı sıra iki kayıp çocuk haberi daha veren Müge Anlı, yayın sırasında Hatice Kübra’yı arama çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. Ancak Siirt’te kaybolan 2,5 yaşındaki Bahar Aysaral’dan hala haber yok…

Siirt’in Pervari İlçesi'ne bağlı Bent Köyü'ne anne ve babası ile birlikte misafirliğe giden 2,5 yaşındaki Bahar Aysaral misafirliği gittiği evin bahçesinde oynarken esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Kızı baharın bahçede olmadığını far eden anne durumu köylülere haber verdi. Köy muhtarı tarafında yapılan kayıp ihbarı üzerine bölgeye Jandarma ve AFAD ekipleri sev edildi ancak çocuğa ait hiçbir ize rastlanamadı.

21 Ekim tarihli yayının da kayıp olarak aranan iki küçük kızdan biri olan 2,5 yaşındaki Bahar Aysakal’ın kaybına değinen Müge Anlı küçük kızı biran ince bulabilmek için görgü ve bilgi şahitlerinden yardım beklediğini dile getirdi. Kayıp olarak arana diğer çocuk Hatice Kübra’nın ise kayıp haberinin hemen verilmesinin ardından evlerinin bulunduğu mahalleye kimliği belirlenemeyen kişilerce bırakıldığı öğrenildi.

Konu hakkında açıklamada bulunan Köy Muhtarı Ahmet Beydemir, küçük baharın kısa bir süre önce annesi ile birlikte dedesinin evine misafirliğe geldiği ve evlerinin önünde oynamakta iken ansızın kaybolduğunu ifade etti. Aile tarafından kendisine haber verildiğini belirten Beydemir, kendisinin de vakit kaybetmeden jandarmayı bilgilendirdiğini kaydetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *