» 
»
 

Müge Anlı - Murat Ünal cinayetinde son dakika gelişmeleri

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert 16 Şubat Programında Murat Ünal cinayetinde yaşanan son dakika gelişmelerini izleyici ile paylaştı. Hareketli saatlerin yaşandığı Manavgat’ta cinayetin çözülmesinde sona yaklaşılıyor... İşte detaylar...

Son alınan bilgilere göre Manavgat Emniyeti hem tarihi kaçakçılık hem de Murat Ünal cinayetinin aydınlatılması adına soruşturmayı iki aşamalı olarak yürütülüyor.  Müge Anlı, gözaltında bulunan şahıslar adliyeye sev edilmeye başlandığını, savcı karşısında ifade verecek olan şahıslar güvenlik ve birbirleri ile görüşmelerinin engellenmesi için adliyeye kısım kısım getiriyorlar.

14 Şubat tarihli yayında 12 kişinin cuma gününden bu yana sorgulandığını ifade eden Anlı, 4 kişinin önemli itiraflarda bulunduğu haberi alındı. Öte yandan Murat Ünal'ın kız kardeşinin eşinin de alınan 13 kişinin arasında olduğunu kaydeden Müge Anlı dosyanın gizlilik içerisinde yürütülmesi ve kısıtlılık kararı nedeni ile kesin bilgilere henüz ulaşılamadığını ifade etti.

28 Kasım tarihinde bir arkadaşı ile evden ayrılarak o günden sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Murat Ünal’ın cansız bedeni aradan geçen birkaç aylık süre sonunda en son telefon sinyali alına bölgeye yaklaşık 15 dakikalık bir mesafede çobanlar tarafından bulunmuştu. Beden bütünlüğünün bozulması ve ceset üzerindeki işkenceye maruz kaldığını gösteren bulgular doğrultusunda emniyet ekipleri düğmeye bastı.

Müge Anlı haftanın son yayınında olayın gerçekleştiği Antalya’nın Manavgat ilçesinde sıcak saatler yaşandığını ifade ederek, soruşturma kapsamında dünden bu yana 16 kişinin gözaltına alındığını ifade etti. Sonrasında ise 4 kişinin bilgisine başvurulmasının ardından serbest bırakaldığını ifade etti.

Sorgulamaların devam etmekte olduğunu belirten Anlı, gelişmelerin takipçisi olduklarını ifade etti. Tutuklananlar arasında programa katılan çok tanıdık isimlerin olduğunun altını çizen Anlı çok kısa bir süre içerisinde bu cinayetin çözüleceğini umduklarını kaydetti.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *