» 
 

Müge Anlı Özgür Yıldırım’ın biyolojik ailesini arıyor

Yıllar süren ayrılıkları sonlandıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı dünkü programda 17 yaşındaki Özgür Yıldırım’ın biyolojik anne ve babasını bulmak istediğini açıklamıştı. Anlı bugün (12 Ekim) Özgür'ün annesinin bulunduğunu açıkladı...

Özgür 12 Ekim tarihli canlı yayında biyolojik annesinin resmini gördü. Uzun çabalar sonrası bulunan annenin Tatlı Sert ekibine verdiği bilgilere göre, Özgür 17 yaşında evlilik dışı bir birliktelikten olmuş. Babası kabul etmediği için bebeğini vermek zorunda kalan anne verdikten sonra çok pişman olmuş. Ancak bundan 14 yıl kadar önce hayatına yeni bir yön vererek evlendimiş bu evlilikten de iki çocuğu oldumuş. Yeni eşine bebeğinden bahsetmediğini anlatan anne bunu yeni eşine söyleyemeceğini ifade etti.

Aydın’dan gelen ve evlat edindiği oğlu için programa katılan Mehmet Yıldırım yaşananlar hakkında anlattıklarına göre, 1998 yılında Maltepe’de özel bir hastanede hasta bakıcı olarak çalışıyor. O dönemde Nazan Özsarı adında bir bayan 20 Mart tarihinde Mehmet Bey'in çalıştığı hastanede doğum yapıyor. Bebeği dünyaya getiren Özsarı doğumu gerçekleştiren bayan doktora bebeğe bakamayacağını eğer bebeği alan olmazsa cami avlusuna bırakacağını söyler.

Doktor bebekleri olmadığını bildiği Mehmet Bey’e bu bebeği almasını, gerçek aile ile de tanışmamasını söyler. Evine gidip eşine de danışan baba, daha sonra eşi ile hastaneye gidip bebeği görünce almaya karar verir. Bebeğin gelişi ile eve neşe geldiğini ifade eden baba küvözde iken aldıkları bebeğe öz evlatları gibi bakıp bu yaşa getirdiklerini ifade etti.

Yaşadıkları yüzünden ptikolojisi bozulan Özgür Yıldırım’a önemli tavsiyelerde bulunan Müge Anlı, bu durumun hayatını etkilemesine izin vermemesini, okuluna devam etmesini kendisini büyüten aileye sıkı bağlanmasını söyledi. Bunun yanı sıra yine annesini bulması için yardım edeceğini ifade eden Anlı, belki de annesini bularak büyük bir hayal kırıklığı yaşayabileceği konusunda da Özgür’ü uyardı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *