» 
»
 

Müge Anlı - Samsun'da cesedi bulunan Fatma Demir'in katili kim?

ATV ekranlarının gündüz kuşağı programları arasında en çok tercih edileni Müge Anlı İle tatlı sert, esrarengiz bir ölümün izini sürüyor. Samsun’da dere kenarında cansız bedeni bulunan Fatma Demir'i kim ya da kimler öldürdü? Ortaya çıkan gizli tanık neler anlattı? Ayrıntılar haberimizde…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Mayıs tarihli yayında şok eden gelişmerler yaşandı. Müge Anlı yayında cinayetle ilgili gizli bir tanığın ortaya çıktığını ifade etti. Eski muhtar Yaşar Şahin'in ortaya attığın kim olduğu büyük merak uyandırdı. 

Müge Anlı İle tatlı Sert programı, başarılı program sunucusu Müge Anlı ile Samsun'da bir dere kenarında cesedi bulunan Fatma Demir'in katillerinin izini sürüyor. Otopsi raporunun çıkması ile öldürüldüğü tesinleşen Fatma Demir'in katil ya da katilleri kim? Yaşlı kadın neden öldürüldü. Fatma Demir'in gelini Nejla hakkında çıkarılan yasak aşk dedikodusunun detayları canlı yayında ele alınıyor...

11 Nisan tarihli yayında Müge Anlı, bir önceki gün yayın sonrasında yapılan görüşmelerde yaşananları aktardı. Yapılan çekimlerde ortaya çıkıyorki Nejla eşi onu saat 14.20 sularında arayıp annesini sorduğunda " Anneni merak etme annen tarlada çalışıyor" diyor. 

10 Nisan tarihli yayında Müge Anlı gelin Nejla'nın, Fatma Demir'in ölü bulunduğu gün yaptığı telefon görüşmelerinde ortaya çıkan şok detayları izleyici ile paylaştı. Kayıtlara göre Nejla, kayga edilen gece 19.50'de Güladiye aranıyor. 20.27'de yeniden yeniden Güladiye aranıyor ardından da 22:43'de eşi ile görüşüyor. Daha sonra 00:15, 00:16, 00:19, 00:19'da Nejla Güladiye ile mesajlaşıyor. Fatma Demir'in bulunduğu sabah 9.03'de kardeşi Büşra'yı aramış. 12.32'de yeniden Güladiye ile görüşüyor. Görüşmeler arasında en dikkat çekeni de, Nejla'nın kayınvalidesinin bulunduğu geceden itibaren Kani ile sürekli mesajlaşıyor olması.

4 Nisan yayınında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Şevki Sözen tarafından açıklanan 2. inceleme raporuna göre Fatma Demir'în vücudunda zehirli bir madde bulunmadığının belirlendiği açıklandı. Şevki Bey'in Demir'in bulunduğu yer, şekil ve otopsi raporu sonucuna göre ölümün bir intihar olmadığını, boğulma sonucu hayatını kaybettiğini, bu cinayeti güçlü bir kadınında yapabileceğini düşündüğünü kaydetti.

25 Mart  tarihli son yayında Müge Anlı gelin Necla ile arasında dedikodu çıkan Ahmet Bey'in eşi Emine Akyol'u canlı yayına aldı. Emine Akyol yayında, köyde dolaşan dedikoduların kendi kulağına da geldiğini ancak bunların aslı olmasına imkan olmadığını kaydetti. Fatma Demir'in eltisi Nafiye yayında yeni bir bilgi aktararak gelin Güladiye ve Fatma Demir'in bir gün öncede fındık tarlasında tartıştıklarını ifade etti.

24 Mart - Müge Anlı yayında Fatma Demir cinayetinde yaşanan son gelişmeleri ve köyde dolaşan dedikoduları aktardı. Dedikodulara göre gelin Güladiye'nin babası ile diğer gelin Nejla arasında yasak bir ilişki olduğu, gelin Nejla'nın babasınında öldürülen Fatma Demir'in eşine giderek senin eşini Güladiye'nin babası öldürdü sözlerini sarf ediyor.

22 Mart - Adli tıp raporundan alınan sonuçlara göre Fatma Demir'in boynunun kırılması nedeni ile hayatını kaybettiği anlaşıldı. Elde edilen bilgiler ışığında Müge Anlı, Fatma Demir'in kuvvet ve muhtemel olarak öldürüldüğünü açıkladı.

FATMA DEMİR'İN KATİLİ KİM?

Müge Anlı İle Tatlı Sert 21 Mart tarihli yayınında işlemeye başladığı dosyada alınan bilgilere göre, Fatma Demir 22 Ağustos 2016 ayında ikamet ettiği Başalan köyündeki evinden sabah saat 09.00’da tarlaya fasulye toplayacağını söyleyerek çıktı. Demir’in geç saate kadar eve d��nmemesi üzerine yakınları tarafından başlatılan arama çalışmalarını neticesinde Demir’in cansız bedeni gece saat 12.00’de evden yaklaşık 2.5 saat kadar uzaklıktaki bir derenin kenarında bulundu.

Fatma Demir'in cenazesinin bulunduğu gecenin bir gün öncesinde kavga ettiği iddia edilen gelinlerden canlı yayına katılan Güladiye Hanım, o gece eltisi ile birlikte annesi ameliyat olduğu için annesine gittiğini, kayınvalidesinin de tarladaki elektriği yapmak için tarlaya gittiğini ancak havanın rüzgarlı olmasından dolayı kayınvalidesi elektriği takamayınca hırslandığını, saat akşam 22.00 sularında eve geldiğinde de bu nedenle kavga çıktığını kaydetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *